Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmentem egy intim helyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem egy intim helyen lévő anyajegyet megvizsgálni egy magánklinikára. Alapjában szégyenlős vagyok de a harmincas doktornő előtt merevedésem volt!Más is járt így vagy esetleg doktornőként tapasztalta ?

Figyelt kérdés
Nem kamu történet !

jan. 10. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elején azt hittem ez egy kamu sztori lesz de láss csodát teljesen igaz a történet, oda van írva a végére, hogy nem kamu.
jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

A protokoll szerint ha ellenkező neműt vizsgálnak intim területen akkor legalább még 1 személynek kell a vizsgálóban tartózkodnia. Nem fogja bámulni, nem megy oda, de ott van a helységben.

Szóval ha neked felállt akkor ügyes vagy, hogy miközben az asszisztense unott arccal nézte a képeket a falon neked fel tudott állni 😂

jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2 válaszoló ,azt nem is írtam hogy nála bármilyen reakció is történt !Én valahol csodálkoztam mert ha ehhez hasonló szituáció volt pl kórház (baleset miatt ) látta nővér vagy borotváltak még jobban össze húzódott a vér penisz!
jan. 10. 22:05
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvos ezer hasonlót látott már. Ő téged nem szexuális értelemben lát olyankor, neki abban a helyzetben az egy semleges testrész.
jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez mindennapos ott, ahol minden nap levetkozik a ferfi es vizsgalni kell. Ha borgyogyasz amugy, akkor ritka elmeny neki, de szamit ra.
jan. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális dolog. Egyszer egy vizsgálaton feküdtem alsógatyában, és a harmincas doktornő a könyökével véletlenűl hozzá-hozzáért a farkamhoz. Úgy állt mint a zászlórúd. Nem vett róla tudomást.
jan. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy véletlenül összezavarodtál és merevedés helyett inkább 2cm-esre zsugorodott a pöcörőd?
jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Vér pénisz, ahogy ezt leírtad innentől gyökér kamu vagy.

Mert csak a faxodról akarsz beszélni.

jan. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8 ne magadból !
jan. 11. 08:05
 10/18 anonim ***** válasza:
Még gerincröntgenen volt hogy mondták toljam lejjebb a nadrágomat, én ezt szó szerint értettem és tényleg csak picit lejebb toltam a derekam alá, a röntgenes megunta a totojázásom és lehúzta a térdemig a farmerom, vele ment az alsóm is amit én szégyenembe visszahúztam. Emlékszem akkor nagyon zavarban voltam és elkezdett meredezni mert váratlanúl ért az egész és nem is takarhattam magam, ekkor 16-17 voltam.
jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!