Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmentem egy intim helyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem egy intim helyen lévő anyajegyet megvizsgálni egy magánklinikára. Alapjában szégyenlős vagyok de a harmincas doktornő előtt merevedésem volt!Más is járt így vagy esetleg doktornőként tapasztalta ?

Figyelt kérdés
Nem kamu történet !

jan. 10. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

"harmincas doktornő előtt"


Eddig hittem el, de ez kamu. Nem ez az általános, ráadásul nem is "doktornő" szokott lenni általában, hanem "doktor".

Melyik magánklinikára mentél?


Pontos hely és cím kellene.

jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Te rendőr vagy?Szerinted ki adom a adatokat?ez blöffnek is rossz volt!És pont nem érdekel hogy te mit hiszel .
jan. 11. 15:13
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

12


"ez blöffnek is rossz volt"


Így van, ez a kérdés még blöffnek is rossz volt, sőt, ez egyenes nevetséges és gáz. Amilyen gyengén tolod a trollkodást...


Szóval akkor melyik magánklinika lesz az?

jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mennyi pénzt raknál be ?
jan. 11. 15:19
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

14



Tudod értelmezni a kérdést, vagy segítsek?


Város, utca, pontos cím kellene, hogy alátámasszam az egyértelmű kitalációdat, ami azért nem kis feladat lesz így...

jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Elköszöntem tőled !
jan. 11. 15:23
 17/18 anonim ***** válasza:
Sztem a 15ös egy megmondóember. Nem kell törődni vele. A szitu életszerű, mivel nekem is állt már a farkam alsogatyás vizsgálaton a doktornő érintésétől. Abszolut normális testi reakció, és ezt a vizsgáló orvos is tudja.
jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17 ,ön egy úr !
jan. 13. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!