Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha nagyon beleszeretnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nagyon beleszeretnétek egy lányba, aztán kiderülne, hogy transz lány, akkor dobnátok vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk online megismerkednétek egy lánnyal, a küldött képe alapján is szép lenne, randin jót beszélgetnétek és nagyon belezúgnál, aztán elmondaná, hogy régen fiú teste volt.

jan. 20. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Dobnám
Nem
33 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Kíváncsiságból kiverném a farkát aztán dobnám.
jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%
Farka van? Akkor nem lány.
jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha annyira nőies, hogy át tudott verni, akkor szerintem nem dobnám. Attól függ, hogy milyen a személyisége, meglátnám, hogy hogy alakul a dolog.
jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
34%
Ha levágta a farkát, akkor se lány.
jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%
Akik belemennének egy ilyenbe azok 100% heterok? Csak mert vannak kétségeim. Férfi test basszus (még ha szét is van műtve)... én tuti sokkot kapnék, hogy úgy néztem rá mint egy nőre.
jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%
Alkalmi szexre benne lennék, de tartós kapcsolatot nem tudnék vele alakítani.
jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%
Az tuti hogy többet a saját lábán nem menne sehova mert péppé verném az biztos
jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

"Kíváncsiságból kiverném a farkát aztán dobnám."

Miért dobnád ki?

jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
14%
Ráborítanám az asztalt minimum. És még örülhet, ha nem verem meg emiatt.
jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%
Mit kell azon lepontozni, hogy “farka van? Akkor nem lány.” Lehet itt egyes válaszolók egy 2 éves szintjén vannak, de segítek: férfi az, akinek farka van, nő az, akinek puncusa. Ha valaki nőnek érzi magát, attól még nem lesz az. Én se leszek póniló, csak mert annak hiszem magam.
jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!