Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha nagyon beleszeretnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nagyon beleszeretnétek egy lányba, aztán kiderülne, hogy transz lány, akkor dobnátok vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk online megismerkednétek egy lánnyal, a küldött képe alapján is szép lenne, randin jót beszélgetnétek és nagyon belezúgnál, aztán elmondaná, hogy régen fiú teste volt.

jan. 20. 20:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%

"Itt kezdődik a baj. Hogy már lassan nem tudod megkülönböztetni a transzt egy nőtől."

Beszarok, egyszer az a baj hogy nem elég nőiesek, aztán meg az hogy túl nőiesek. Ha igénytelen és látszik rajta hogy nem valódi nő akkor az a baj, ha igényes, foglalkozik magával és dekoratív, akkor meg az a baj. Tipikus van sapka, nincs sapka eset, tökmindegy mit csinálnak, csak gyűlölni lehessen őket.

"mivel nem volt őszinte, valószínűleg nem is bíznék meg benne"

Ezeket a válaszokat sem értem. Te első randin a párodra zúdítod az összes személyes és intim problémádat? Ismerkedésnél ismerkedünk, nem a legmélyebb személyes traumáinkkal és változásainkkal traktáljuk a másik felet. Sokan ennél kisebb dolgokat is tovább elhallgatnak, nem hogy ezzel kezdjék az ismerkedést. Ráadásul sok olyan férfi is van akiknek kifejezetten fétisük a transzok és konkrétan vadásszák őket hogy megdughassanak egyet. Teljes mértékben megértem őket, ha diszkrétebbek annál, mint hogy világgá kürtölik a transzneműségüket.

Ráadásul nem is arról van szó, hogy 2 év házasság után vallja be, hanem hogy az első randi után. Nem tudom ti hogy tudtok ilyenekkel kezdeni, én pont akkor rohannék ki a világból ha a kiszemelt lány az első randin elsorolná a legbetegebb szexuális fantáziáit, az összes betegségét, a műtéteit, meg a családi problémáit. Hatalmas red flag ez a fajta információ zúdítás. Számomra az a normális hogy fokozatosan ismerjük meg egymást, nem pedig egyetlen randi alatt.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, nyilván befolyásolna hogy transznemű, de kifejezetten ezért nem szakítanám meg vele a kapcsolatot. Függ a körülményektől és a lánytól is hogy folytatnánk-e az ismerkedést vagy sem, de ha mást nem, barátok biztosan maradhatnánk ha egyébként szimpatikus, mert amúgy nincs semmi bajom a transzokkal.

jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
13%
Mi az a transznemű ? Nemből csak 2 van nő és férfi nincs több
jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

#22 Amúgy ezaz. Rohadt nagy szívás lehet transzneműként ismerkedni.


Online ismerkedésről ír a kérdező. Most ha egy társkeresőn ezt valaki már a profiljára kiírja, akkor ráugrik a sok fétises barom. Nyilván ha valaki komoly kapcsolatot akar, nem azokat akarja, aki csak azért érdeklődik, mert kíváncsi, hogy milyen lehet transz nővel szexelni.


Az első randi/találkozó elég korrekt időpontnak tűnik. Nem értem miért kell egy randi után háborognia egyes nagy alfahímeknek, hogy majd megveri a csajt, ha ezt olyankor mondja el. Olyan szánalmas esküszöm, az ilyeneket be kéne zárni, mert nem tudják kezelni az agressziójukat, ne adj isten másságukat. Most ha egy cisznemű nővel nem volt jó az első Tinder-randi, mert valami kizáró ok első talin derült ki, akkor azt is megverik? Gondolom, legalábbis remélem, hogy nem.

Az ilyesmi elmondása akkor jó, amikor még ismerkedési fázis van, de még nem alakultak ki mély érzelmek. Nem arról van szó, hogy első szex után, meg fél év párkapcsolat után tudta meg.

Egyébként nekem elég weird, hogy a kérdésben talán első találkozásról, meg nagyon beleszeretésrők van szó, ami azért eléggé kizárja egymást. Találkozás nélkül nincs szerelem, max kedveled azt, ahogy beszélgettek, meg fotón tetszik


Mellesleg parázós/tájékozatlan "alfahímeknek": nem lesz olyan, hogy hosszú együttélés után derül ki az ilyen. Aki transz, az folyamatos hormonterápián van, élete végéig, amennyiben vese és egyéb szervi problémák miatt abba nem kell hagynia, illetve jár rendszeres orvosi kontrollra emiatt. Milyen az a kapcsolat, ahol nem veszed észre, hogy a veled élő párod hormont szed/lassan felszívódó hormonos krémmel keni magát/injekciózza magát, meg rendszeres kontrollra jár? Ilyen nem igazán létezik normális kapcsolatban, ahol figyeltek egymásra, úgyhogy ne jöjjön senki az "éveken tartó átverés" kockázatával, miközben már együtt élnek.

22F

jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
97%

#25 Hetero vagyok, van barátnőm, aki egyébként lánynak született, ha ez annyira számít neked.

Miért lennék meleg? Mert nem vagyok tájékozatlan azzal kapcsolatban, hogy egy transzneműnél hogy működik a hormonterápia? Mert nem vagyok egy tesztoszteron túltengéses, agresszív állat? Vagy mi bajod van tulajdonképpen?

Nem, nem tartom normális dolognak, hogy valaki elmegy első találkozásra/randira online ismerkedés esetén, majd ha valamiért nem tetszik neki a másik, akkor meg akarja verni.

jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
82%

"Mi az a transznemű ? Nemből csak 2 van nő és férfi nincs több"

Nem is harmadikról van szó, hanem transz nőről.

jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
19%
#21 azért az, hogy valaki transznemű, nem egy személyes és intim probléma, hanem olyan info, amit egy ismerkedés elején alap lenne megosztani. Mert a másik félnek joga van eldönteni, hogy akar-e így is ismerkedni vele vagy sem. Én pl. egész biztosan nem akarnék, akkor sem, ha nagyon hitelesen váltott nemet. Hetero nő vagyok, igazi férfival akarok lenni, nem egy átszabott nővel. Nincs bajom azzal, ha valaki nemet vált, ha így érzi jól magát, egészségére, de én nem akarnék lenni ilyennel és kész.
jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam így randizni.

Korrektül el is mondtam, hogy hosszú távú kapcsolatot nem tudok vele elképzelni mivel családot szeretnék.

De amúgy ilyen laza kapcsolatot simán, ami nem feltétlen szex hanem programok stb...

Neki nem volt ez opció, így hagytuk egymást 😌

28/F

febr. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Engem izgatna :D
febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hetero vagyok de biztosan nem dobnám mert a szerelem az egy mélyebbről fakadó érzelem.
márc. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!