Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha nagyon beleszeretnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nagyon beleszeretnétek egy lányba, aztán kiderülne, hogy transz lány, akkor dobnátok vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk online megismerkednétek egy lánnyal, a küldött képe alapján is szép lenne, randin jót beszélgetnétek és nagyon belezúgnál, aztán elmondaná, hogy régen fiú teste volt.

jan. 20. 20:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%
#9 Orosz vagy? Azok szoktak így reagálni az LMBT személyekre. Pár éve volt egy hír, hogy a ruszkiknál egy kocsmában együtt sörözött három harmincéves barát akik a bölcsöde óta ismerik egymást, az egyik bevallotta a másik kettőnek, hogy meleg, erre a kocsma mögött péppé verték és egy sörösüveget feldugtak a seggébe.
jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
12%
Igen, mert alap, hogy ezt elmondja..
jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

Itt kezdődik a baj. Hogy már lassan nem tudod megkülönböztetni a transzt egy nőtől.

TikTokon is néha pislogok párat amikor egy idézőjeles lányról kiderül, hogy amúgy férfi.

Egy példa: [link] Azért, ha nem lenne rajta a rosszlányokos filter, meg egy random embernek megmutatnád, 100%, hogy azt mondaná, hogy ez csaj. És nem!

Vannak határok mindenben, de ez már túlzás. Nekem alap szinten nincs bajom a transzneműekkel, de attól, hogy szétbarmolják a testüket, úgyanőgy férfi/nő marad (igen, nőből is láttam már olyat, akki átszabatta magát férfivá, asszem ezt nevezik shemale-nek)

jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
13%

#11

Nem vagyok orosz.

Ha rögtön köszönés után elmondja, hogy transz, akkor nincs baj... lelépek oszt ennyi. De amikor összemelegedünk, és akkor derül ki... akkor számíthat egy 1-2 monoklira. Leállunk bokszolni, mint 2 férfi.

jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%

"Igen, mert alap, hogy ezt elmondja.."

Nem az volt a kérdés, hogy szerinted el kell-e mondani, hanem az, hogy te mit tennél vele.

jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
95%

"nőből is láttam már olyat, akki átszabatta magát férfivá, asszem ezt nevezik shemale-nek"

Az a pénisszel rendelkező transznemű nőkre utaló, sértő kifejezés.

jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%

Ha pénisze van, akkor tuti nem jönnénk össze. Egyszerűen nem tudnék rá úgy tekinteni. A kapcsolatnak meg része a szex, így meg offos.

Ha nincs, akkor nem tudom. Attól függ, hogy mennyi idő után tudtam meg, mit érzek iránta konkrétan, nem zárnám ki.

Mondjuk most tárgytalan, mert van párom

jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%
mivel nem volt őszinte, valószínűleg nem is bíznék meg benne, így nem lenne köztünk még barátság se
jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
52%
Mivel hetero vagyok, ezért persze hogy dobnám. Igazi nők kellenek, nem átműtött férfiak.
jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%
Aki egy ilyen szituációra fizikai/verbális erőszakkal reagálna, arra ráférne egy pszichológus.
jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!