Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha csak olyan nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha csak olyan nővel jönnék össze, akinek volt már hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés
Tapasztalat jöhet, indoklás is. Valamint korotokat és németeket is kérem leírni.
márc. 13. 11:29
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
87%
Neked baj?
márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
86%

Első randin:

Na, és Zsuzsika, élveztél-e már el faroktól?

Nem? Na akkor akármennyire szimpi vagy, köszi, hogy megismerhettelek, mert én egy akkora gyökér vagyok, hogy nem akarok sokat tenni érte(d).

márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
0%
kinek nem volt?
márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
55%

Nem baj, a szex fontos része egy kapcsolatnak és fontos, hogy mindkét fél számára meglegyrn minden ami fontos benne... különben csak feszültség lesz belőle...

Én pl sokadikra találtam olyan nőt, aki jobban szereti az oralt, mint a behatolást, adni is, kapni is, úgyhogy feleségül is vettem.

márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
35%
Ez volt a feltétel, legyen szopós. 😆😆😆
márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
91%
10, na de azt első randin elmondom, ha nem akarok gyereket, orgazmusokról nem fogok első randin beszélni.
márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
21%
Nőként írom: teljesen megértelek. Nekem hosszú ideig nem volt hüvelyi orgazmusom egy partnerrel sem, aztán MEGTANULTAM. Azóta volt kb. 3 partnerem (az utolsó már jópár éve tart) és érzékelem a különbséget a szexualitásban. Egyrészt nekem is nagyobb a motivációm így, hogy élvezem a szexet, akár hosszas előjáték nélkül is. Igenis megvan a varázsa a gyors egymásnak esésnek is. A másik oldal pedig, hogy látom a partneremen, illetve korábbi partnereimen, hogy a férfi számára egy plusz élvezet, ha képes kielégíteni a farkával. Szerintem a szexben igenis fontos az azonos szexuális kultúra, és ha valamire igényed van, de hiányzik, abból nem lesz jó kapcsolat. Arra meg nem érdemes építeni, hogy majd lesz valakinek hüvelyi orgazmusa, akinek eddig nem volt, mert én is érzékelem az elzárkózást nőtársaim részéről. Most oké, lehet, hogy kevesebb nő közül választhat (egyébként 20% az, akinek van hüvelyi orgazmusa), de legalább kielégítő szexuális élete lesz, nem kell lemondani valami számára fontos tényezőről. Én sem lennék olyan pasival, akinek nem fontos az én orgazmusom - a csiklói és hüvelyi egyaránt. Miért mondanék le az egyikről, ha mindkettőt átélhetem?
márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
84%

"én is érzékelem az elzárkózást nőtársaim részéről"


Ezt fejtsd már ki.

márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
18%
Ez az első randin nem beszélünk orgazmusokról... feleségemmel első randin szóba kerültek szexbalesetek, aztán úgy bele jöttünk a témába, hogy 3óra mulva már mindent tudtunk egymás szexualitásáról, csak azért nem estünk egymásnak, mert egy iskola aulájában voltunk...
márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tom, most komolyan elhagynál egy nőt, akibe igazán, tiszta szívből szerelmes vagy, minden klappol, stb, mert nincs hüvelyi orgazmusa? :D Hát elég fura szemlélet. Vagy te vagy olyan alacsony érzelmi szinten, hogy nem vagy képes szerelemre?
márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!