Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha csak olyan nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha csak olyan nővel jönnék össze, akinek volt már hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés
Tapasztalat jöhet, indoklás is. Valamint korotokat és németeket is kérem leírni.
márc. 13. 11:29
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
77%

Én kicsit általánosságban fogalmaznék:

Ha egy nőt sehogy nem tudok kielégíteni a kapcsolat első néhány hetében, esetleg hónapjában, akkor elbúcsúzom tőle, mert nem illünk össze.

Volt már ilyen.


Gyanítom, hogy a hozzáállásoddal inkább a nő nem jönne össze veled, ha nem okoznál neki orgazmust.

márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
És ezt hogy akarod bizonyítani? 🤣
márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Engem meg pont azok a nők izgatnak, akiknek még nem volt hüvelyi vagy akár orgazmusuk sem volt.
márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Úgy látom, a többség inkább saját véleményét/igazságérzetét akarta lenyomni a torkomon. Jelzem, hogy nem sikerült.


Egy dologban azért állapodjunk meg: az a tény, hogy a nők hány százalékának szokott sikerülni, nem egyenlő azzal, hogy mennyinek sikerülhetne. Volt itt aki 5-10%-ról hadovált. Másvalaki kijavította 20-ra, és amúgy nagyon intelligensen, nem azt írta hogy ennyien képesek, hanem azt hogy 20%-nak szokott lenni

márc. 13. 20:06
 35/49 A kérdező kommentje:

Pontosítok:

Az a tény, hogy a nők hány százalékának szokott sikerülni, nem egyenlő azzal, hogy milyen arányban képesek rá a nők.


Még egy dolog: Nem csak pénisszel lehet ezt átélni. Szóval aki nagyon viccesnek gondolta magát, azt ezúton szeretném felvilágosítani; még ezt sem tudja.

márc. 13. 20:09
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
De milyen pozitív dolgot társítasz a hüvelyi orgazmushoz?
márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

#36, alapvetően ignorálnám az ilyen visszakérdezéseket, de most ezen elgoolkodtam.


Te valami agyturkász-féle vagy? Sajnos ebben a pillanatban még nem tudok válaszolni teljeslörűen. Kérdezném, hogy valóban érdekel a válasz, vagy moniciót gyűjtesz ahhoz, hogy illegitimáld a vágyamat?

márc. 13. 23:11
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a #36 vagyok.

De minden kötekedés nélkül, ha màr kiírtad ezt a kérdést, nem lehetne, hogy kifejted tényleg a konkrét okàt, mi van a hàtterében?

márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

#38, kérésed/felvetésed teljesítése olyan szintű önismertet igényel, ami szerintem 100 közül 2-3 embernek van.


Másrészt nem teljesen mindegy a konkrét oka? Ilyen vagyok, ez a preferenciám. Van aki meg a magas pasikra izgul, vagy ha pasi akkor a nagy mellekre vagy szőke nőkre

márc. 13. 23:28
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

37, nem muníciógyűjtés, egyszerűen nem tudom, mi az okod erre. Gondoltam, van valami hibásan társított indokot erre.


Egy csomó dolog van, amivel ugyan nem értek egyet, de a fura logikát tudom követni. Pl. aki szűz lányokat akar, vagy azt hiszi, a vörösek tüzesebbek az ágyban. Érted.


Nem értem, hogy ha összejönnél valakivel, szexelnétek, lenne 5 csiklóorgazmusa sorozatosan, remegne a lába, zúgna a füle... te ezzel elégedetlen lennél.


Valamit csak hallottál, hogy neked ez kitétel lett.

márc. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!