Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha csak olyan nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha csak olyan nővel jönnék össze, akinek volt már hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés
Tapasztalat jöhet, indoklás is. Valamint korotokat és németeket is kérem leírni.
márc. 13. 11:29
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
67%
19, szuper. Azok ti vagytok.
márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
83%

Én azt nem értem, hogyan akarod ezt megtudni róluk?

Első randin rákérdezel? Elképzelem, milyen hatást fogsz vele kiváltani a nőkből... :-)))

márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
82%
Milyen előnyöket társítasz a hüvelyi orgazmushoz?
márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
25%

18: Klasszikus eset az itteni válaszok közt is megjelenő: "van csiklói orgazmusom, minek nekem másmilyen". Mintha valaki azt mondaná: tudok egyféle ételt főzni, elég az nekem, minek más.

A másik már sokkal összetettebb. Rengeteg nővel beszéltem, akik közvetlenül a cél előtt adják fel. A hüvelyi orgazmus pisilős érzéssel indul (csak eleinte, később ez elmúlik), amit nagyon sok nő átél, de megijed tőle, fél, hogy bepisil, nem tudja elengedni magát. Pedig ez az érzés a hüvelyi orgazmus előszobája és itt kéne a testi-lelki elengedés, ellazulás.


23-nak írom: a partnerem mindig elmondja, hogy a hüvelyi orgazmusaim által okozott összehúzódások neki mennyire intenzív ingert okoznak. Sokkal élvezetesebb. Ez a fizikai oldal. Lelki síkon pedig a sikerélmény. Nekem több pasi beszámolt arról, mennyire frusztráló az, hogy mindent megtesz, mégsem tud hüvelyi orgazmust okozni.

márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de percek óta ezen röhögök. Elképzeltem a szituációt egy kellemes, romantikus helyen, ahogy felvezeted a témát, kapsz egy nemleges választ és akkor "Hát, akkor bocsi Julika, de ezek után már nem kellesz, szia" :DDD
márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
83%

24, nekem megy a hüvelyi orgazmus, az a rész hihetetlen, hogy téged minden nő és férfi ezzel a témával talál meg.


A leírásod meg kicsit online sztorikból összeollózottnak tűnik, nem tapasztalatnak.

márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
0%
26: Írtam a témában egy időben és ennek kapcsán kerestek meg, alakultak ki beszélgetések.
márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
27%
27, úristen, mit írtál? A Blikk Rúzsnak kitalált cikkeket?
márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
89%

"23-nak írom: a partnerem mindig elmondja, hogy a hüvelyi orgazmusaim által okozott összehúzódások neki mennyire intenzív ingert okoznak. Sokkal élvezetesebb."


Orgazmus nélkül is rá tudok ritmikusan szorítani, ami mindkettőnknek isteni, és csiklóorgazmussal nekem ugyanúgy vannak hüvelyi összehúzódásaim.


Hasznosabbak lennének a kis leckéid, ha hozzátennéd, hogy TE így működsz, és minden nő más. Már kinőttük azt a kort, amikor volt az Egy Igaz Út, és aki nem úgy gondol, érez, tapasztal dolgokat, az hibás.

márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
94%
Ebben lesz valami badwomensanatomy, alig várom. 😃
márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!