Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha csak olyan nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha csak olyan nővel jönnék össze, akinek volt már hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés
Tapasztalat jöhet, indoklás is. Valamint korotokat és németeket is kérem leírni.
márc. 13. 11:29
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

"Nem értem, hogy ha összejönnél valakivel, szexelnétek, lenne 5 csiklóorgazmusa"


Az 5-ös is itt hibázott. Nem, nem hgynám el... Össze se jönnék vele


Amúgy #40 nem hallottam semmit. Viszont éreztem és tapasztaltam. Innentől amit írnom illene, talán már túl személyes vagy intim. Az viszont fix, hogy átcsúsznánk vele a #36 kérdésére, annak válaszára

márc. 14. 00:28
 42/49 anonim ***** válasza:
Honnan tudtad, hogy hüvelyi orgazmus volt?
márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy az indokod az, hogy jó legyen a faszodnak... hát apa, ez minden pasi indoka, amiért szájba, seggbe, mellbe, orrba, fülbe akarja dugni. Annyi a különbség, hogy szex előtt ez nem fog kiderülni.


Illetve nem mindenkinek ugyanolyanok az orgazmusai. Nem csak hüvelyinél vannak összehúzódások, és hüvelyinél sem mindenkinek.

márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

#42, kinek? És kihez szól a kérdés? Hanyas vagy?


#43 ne magadból indulj ki. Nem vagyok faék egyszerűségű kéjsóvár.


" Annyi a különbség, hogy szex előtt ez nem fog kiderülni."

-Ó, de igen. Kellően intelligens vagyok hozzá, ne aggódj!

márc. 14. 00:56
 45/49 anonim ***** válasza:
91%

"#42, kinek? És kihez szól a kérdés? Hanyas vagy?"


Hozzád szól. Erre:


"Amúgy #40 nem hallottam semmit. Viszont éreztem és tapasztaltam."


"#43 ne magadból indulj ki. Nem vagyok faék egyszerűségű kéjsóvár."


Nő vagyok, belőled indulok ki. Azt hiszed, intelligens vagy. Ha az lennél, nem itt lennél, hanem nyáladzva nőket zaklatnál a baromságaiddal.

márc. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

"Honnan tudtad, hogy hüvelyi orgazmus volt?"

-Szerinted honnan tudom? Te honnan tudod, hogy jó vagy-e az ágyban?


Másik, és ezen már meg is botránkoztam kicsit:


"intelligens vagy. Ha az lennél, nem itt lennél, hanem nyáladzva nőket zaklatnál a baromságaiddal"


Ezzel mit akarsz mondani? Azt, hogy az intelligens férfiak zaklatják a nőket? Vagy azt, hogy aki nem intelligens az nem nyáladzik?


Józan logikával elég nehéz másra következtetni abból, amit és ahogy írsz.

márc. 14. 08:36
 47/49 anonim ***** válasza:
91%
Jó, hogy nem már attól élvezzen el a nő, hogy téged szophat....
márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Kérdező, menj el agyturkászhoz.
márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

Azért az emberek jelentős részének egy bizonyos életkor/tapasztalat felett már vannak kialakult szexuális preferenciái. Nekem nőként soha nem okozott gondot az, hogy társkeresőn ezeket nagy vonalakban tisztázzuk még a randi előtt, mert ez is van olyan fontos tényező egy párkapcsolatban, mint mondjuk a hobbik vagy az, hogy akar-e gyereket, hol szeretne élni, stb. Nekem igenis volt már olyan, hogy emiatt hiúsult meg a randi, mert egyértelműen kiderült, hogy nem működne köztünk a szex, nem tudnánk megadni egymásnak olyan dolgokat, amik a másiknak fontosak. Pl. fújtam le randit lábfétisessel, BDSM-kedvelővel, de olyannal is, akinek annyiból állt a szexkultúrája, hogy heti egyszer-kétszer egy gyors menetre vágyott csak. Ismerem a saját igényszintem, preferenciáim, nyilvánvaló, hogy olyasvalakit keresek, akinek hasonló.

Lehet azt mondani, hogy ha szereted, majd összecsiszolódtok és/vagy lemondasz a vágyaidról, de könyörgöm, a rózsaszín köd egy-másfél évig tart a kapcsolatokban, az ember ennyi ideig képes szemet hunyni a másik hibái/hiányosságai felett - és írom ezt úgy, hogy lehet, hogy az a hiányosság másnak nem lenne az, de nekem igenis fontos. Pl. az exem alacsony libidója és szexuális kultúrája a mostani párjának tökéletesen megfelel, a mi kapcsolatunkat viszont tönkretette, mert teljesen más az igényszintem. Én is most már olyan társsal vagyok, akivel összepasszolunk szexuálisan IS.

Ha olyan egyszerű lenne, hogy két random embert összerakunk és ők majd működni fognak szexuálisan, akkor nem lenne tele ez az oldal is párkapcsolatban élő, de szexuálisan frusztrált emberekkel.

Szerintem igenis az a jó, ha az ember ismeri magát, a vágyait és eleve tudatosan ahhoz passzoló partnert keres. Ez pont olyan, mint hogyha én kizárólag a belvárosban tudom elképzelni az életem, akkor nem jövök össze olyannal, aki tanyán akar gazdálkozni, mert nem illünk össze. És mivel én ismerkedéskor igenis nyíltan beszélek a preferenciákról, tudom, milyen szélsőségek léteznek, azokhoz képest a hüvelyi orgazmusra való igény lepkefing. Ennél százszor "durvábbak" vannak, max. nincsenek kimondva, majd a kapcsolatban jönnek a "meglepetések" - vagy még rosszabb esetben eljár a partner máshova kiélni a kielégületlen vágyait.

Szóval én tényleg sokéves tapasztalat alapján azt mondom, nagyon is érdemes tisztázni ismerkedéskor ezeket a kérdéseket.

A mostani párom a második randinkon, még az első szex előtt nyíltan beszélt a szexuális szokásairól és a nehézségeiről is. A mai napig hálás vagyok azért, hogy kiterítette a lapjait, nem árult zsákbamacskát. Ez lassan 9 éve volt. Soha senkivel nem volt annyira jó a szexuális életem (hosszú távon is), mint vele.

márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!