Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meglehet ezt meg javítani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet ezt meg javítani vagy inkább szakítsak?

Figyelt kérdés

Baratnommel egy szünet után újra össze jöttünk,eddig sem volt nagyon rózsás a helyzet de most méginkább nem. Szünet után úgy egy hétig minden oké volt,aztán újra folytatta a hulyesegeit miszerint én megcsalom,nekem mások tetszenek stb stb

Most ahogy elment itthonról nyitva felejtette a laptopját és tudom nem szép dolog de megnéztem néhány üzenetet a legjobb barátnőjével,amiben arról ír neki hogy mennyire hiányzik neki az exe,és hogy gondolkodik hogy vissza menjen hozza és mennyire bánja hogy szakítottak. Én azt sem tudtam hogy beszélgetnek holott már egy éve szakított vele mivel megcsalta,mármint a lány őt. Meg olyanokról beszél hogy mikor szuneten voltunk elment találkozni egy fiúval aki “jól ujjaz de nem volt más mert nagyon kicsi a farka és az nem tetszik”. Meg,vettem egy repülőjegyet egy szállással Amerikába a születésnapjára ami jovoheten lesz,hogy nincs kedve jönni,és egyébként sem hiszi el hogy megvettem(holott mutattam neki képet a foglalásrol)

Meg a barátnője úgy referal ram hogy “Akos g*ci”(ez a nevem),ő meg egyetért vele. Melle engem baszogat hogy én mással akarok lenni és nem szeretem.


márc. 13. 18:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
82%
Ki kell dobni. Ha a repjegy és a szállás már nem visszamondható, akkor pedig menj el mással.
márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem totál kamu az egész ahogy leírtad, ha mégsem, akkor kuka.
márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem kamu
márc. 13. 18:27
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Azért gyanúsítgat, mert ő pont ezt teszi és nyomja a dolog. Amúgy egy rossz ribi, még utoljára jó keményen dugd sírósra aztán dobd a picsába.
márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Fú gecc...
márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen barátnőm, aki a pasi ügyeit kivéve egy angyali teremtés volt. Az is ilyeneket csinál, pedig maholnap már 30. Most épen azzal a faszival kavar, akivel 16 évesen járt, de azt már 36 éves 2 gyerekes, házas apuka lett azóta, de el akarja csábítani.... tavaly még azon rinyált, hogy a hárommal korábbi exével találkozott és leszopta.....
márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ. A semmitől jobb az ilyen nő is.
márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Még ma hajítsd ki!
márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lapát!!!
márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tipli
márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!