Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megfogom bánni ha most nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogom bánni ha most nem élem ki a vágyaimat?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párommal jó pár éve együtt vagyunk, tervezgetjük a gyereket és a közös ház építésbe is belelezdtünk, viszont sokszor elkap egy szorongás, egyfajta kapuzárási pánik hogy ha most nem élem ki a szexuális vágyaimat, később már nem fogom tudni. Szeretem a párom, jól megy minden közöttünk, de erős vágyat érzek hogy más emberekkel megismerkedjek akár csak 1 éjszaka erejére is. Sokszor beszélgetünk a párommal a szexről amit csak tudunk mindent megbeszélünk hogy kinek mi a jó de mégis annyira hiányzik valami az életemből. Félek hogy ha most elkötelezem magam a jelenlegi párommal akkor örökre elkell folytanom minden vágyam amit nem tudok vele megélni. Viszont szeretem őt annyira hogy nem tudnám elhagyni.

márc. 14. 18:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Már elkötelezted magad... szerinted csak úgy elfogadná hogy "áááá még a gyerek születése előtt léptem félre"?

Az egyetlen út, hogy a pároddal megbeszéled a dolgot, neki kell elfogadnia, hogy te kicsit kalandozni akarsz.

márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%
Pedig felesleges elkötelezned magadat, ha így érzel és nem azért, mert nem élted ki magadat, hanem mert vagy elfogod hagyni vagy megcsalod. Nem állsz erre még készen. Ezt akarnod kellene neked is, nem baj ha kicsit félsz tőle, de az már igen, ha ilyeneket írogatsz ki a gyakorira.
márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%

Nem vonzódsz hozzá igazán, nem is különösebben szereted.


Hát na, van ilyen. A kapcsolatok 90%-a erről szól.

márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
Építkezzetek fel először, szülessenek meg a gyerekek, tervezzetek előre majd csak utána kúrj félre és tedd tönkre az egész családot.
márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Fordítsd már meg a kérdést haver! Ha a feleséged azt mondaná, ááá drágám már rég ismertük egymást, de közben még dugtam 5 pasival melletted, de biz' még az esküvő előtt akkor azt mondanád hogy rendben van a dolog?
márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 NTBS ***** válasza:
60%

Nem fogod megbánni.

Őszintén mivel leszel több, boldogabb, ha megdugsz X nőt, de őt elveszítse.

márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te már most megbántad.
márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos és kevésbé hasznos kommenteket is! A félre értés elkerülése végett NŐ vagyok nagyon sajnálom ha ez valakit össze zavart hogy nem tüntettem fel a kérdésemben. Nem opció a megcsalás. Vagy egyik véglet vagy a másik. Vagy együtt maradunk a jelenlegi párommal és éljük az életünket úgy hogy én elnyomom magamban a vágyaimat, vagy önző leszek és feladom az egész kapcsolatomat, mindent ami eddig volt és azt is amit terveztünk. Az eddigihez hasonló kommenteket kérlek mellőzzétek, olyan emberek véleményére voltam kíváncsi akik esetleg voltak már hasonló helyzetben és meg tudnak dobni egy pár értelmes tanáccsal! :)
márc. 14. 19:39
 9/30 anonim ***** válasza:
62%

Azt fogod bànni, ha őt eldobod emiatt. Egy pszichológus előadásàn azt hallottam, hogy mindenki lemond valamiről. Aki megházasodok, az lemond arról, milyen lehet kalandokat átélni és másokkal szexuàlisan kapcsolódni. Viszont aki nem házasodik meg, hanem kalandozik, az lemond arról, hogy egy életre szóló társa legyen.


Időben hozd meg a döntèst, hogy melyikről mondasz le, mert egy család szétszakadása sokkal rosszabb, mint egy komoly kapcsolaté.


Milyen vágyakat szeretnél megélni, amit vele nem tudsz? Ő tud a vágyaidról?

márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Tud mindenről sokat beszélgetünk, ismerem a határait, ő is és én is tudom hogy nem fog tudni megadni mindent szexualitás terén amire szükségem van. Régóta próbálkozom azzal hogy elnyomom ezeket az érzéseket de mindig elő jönnek újra és újra. Tökéletesen leírtad amit érzek, nem tudok dönteni a kettő között, egyikről sem tudnék lemondani de a kettő nem megy egyszerre. Nem tudom hogy mi az a pont amikor ez már egyértelművé válik.
márc. 14. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!