Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megfogom bánni ha most nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogom bánni ha most nem élem ki a vágyaimat?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párommal jó pár éve együtt vagyunk, tervezgetjük a gyereket és a közös ház építésbe is belelezdtünk, viszont sokszor elkap egy szorongás, egyfajta kapuzárási pánik hogy ha most nem élem ki a szexuális vágyaimat, később már nem fogom tudni. Szeretem a párom, jól megy minden közöttünk, de erős vágyat érzek hogy más emberekkel megismerkedjek akár csak 1 éjszaka erejére is. Sokszor beszélgetünk a párommal a szexről amit csak tudunk mindent megbeszélünk hogy kinek mi a jó de mégis annyira hiányzik valami az életemből. Félek hogy ha most elkötelezem magam a jelenlegi párommal akkor örökre elkell folytanom minden vágyam amit nem tudok vele megélni. Viszont szeretem őt annyira hogy nem tudnám elhagyni.

márc. 14. 18:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a pároddal nem tudjátok megélni? Nyitott kapcsolat, hármas stb. Nem beszéltetek erről?
márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
61%
"tudom hogy nem fog tudni megadni mindent szexualitás terén amire szükségem van" Ha a fogalmazásod helyes 10.-ben, akkor mit keresel a jelenlegi párod mellett? Ha ez nálad "szükség" (ami törvényt bont!!!) ne rabold az idejét! Tök mindegy mi ez a dolog. Menj és keress aki megteszi önzö föpöcsségének!
márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
11%
Nekem abban a pillanatban lejött, hogy nőről van szó, amikor a “párom” szócskát megláttam. Egyébként igen, igaza van az egyik válaszolónak, nem vagy több, mint egy ösztönlény. A másik meg, neked nem szakember kell, hanem egy nagy fasz, és ezt te is tudod nagyon jól, csak játszod itt magad.
márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%

19 - "Annyira gáz vagy már bocs, egy igazi ösztönlény.. mint az állatok."


Az állatok - kivéve egy pár főemlőst (és az embert) - csak akkor párzanak, ha van peteérésük.

Az embernek a Teremtő megadta a lehetőséget, hogy bármikor (és bárkivel) párosodjon...

Úgyhogy nagy marhaságot beszélsz, jóember!

márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ebben a helyzetben tökmindegy, melyik végletes megoldást választod, meg fogod bánni a döntést. Ha szakítasz és "kiéled magad", akkor azért, mert pár dugás után realizálod, hogy ezért nem érte meg dobni a(z elvileg) első számú bizalmasodat, aki mindenben a társad volt, ha meg vele maradsz, akkor neheztelni fogsz magadra és rá is, amiért kimaradt az életedből valami, ami ki tudja, hogy jobb lett-e volna a jelenlegi élethelyzetednél. Mivel utóbbinak valószínűleg 10 éven belül válás és csonka család lenne a vége úgyis, én arra szavaznék, hogy ne rabold a párod idejét. (Persze ha bejön a 18-as válaszoló javaslata, az még egy opció lehet.)
márc. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, és keress inkább olyan partnert, akivel megélheted ami hiányzik. Ne rabold a párod idejét.
márc. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Lilluci27 ***** válasza:
76%
Ha vágyakat akarsz megélni akkor hagy ott a paros
márc. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
83%

Én azt nem értem ebben az egészben, hogy miért mondanál le a vágyaid megéléséről csak azért, mert összeházasodtok (?!). A hapsid egyébként — jó esetben — ugyanígy érez, ő is be van parázva. Azért jó esetben, mert ez esetben összeilletek.


Mi például soha nem is akartunk monogámok lenni. A feleségem anno már az első randink utáni második héten megkérdezte, szeretnék-e vele egy lányos hármast… nálunk nem titok, hogy vannak más vágyaink is, mint csak kettesben lenni. Ha mind a ketten erre vágytok, akkor nincs gond.


A gondok ott kezdődnek, ha nem ő a nagy Ő a számodra, ha nem vagy BENNE biztos, ha nem szereted igazán. Na, az tényleg lelépős.

márc. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyen ember ne vállaljon gyereket, mert homokra fog épülni az a ház (család). Tudod egy s*ggel két lovat nem lehet megülni...
márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja olyan jó a kapcsolatotok és mindent megbeszéltek, akkor a te vágyaidat miért nem kommunikálod vele? Mivel nem írtad le a vágyaidat, nehéz erre okos megoldást itt a gyakorin neked adnunk.
márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!