Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megfogom bánni ha most nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogom bánni ha most nem élem ki a vágyaimat?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párommal jó pár éve együtt vagyunk, tervezgetjük a gyereket és a közös ház építésbe is belelezdtünk, viszont sokszor elkap egy szorongás, egyfajta kapuzárási pánik hogy ha most nem élem ki a szexuális vágyaimat, később már nem fogom tudni. Szeretem a párom, jól megy minden közöttünk, de erős vágyat érzek hogy más emberekkel megismerkedjek akár csak 1 éjszaka erejére is. Sokszor beszélgetünk a párommal a szexről amit csak tudunk mindent megbeszélünk hogy kinek mi a jó de mégis annyira hiányzik valami az életemből. Félek hogy ha most elkötelezem magam a jelenlegi párommal akkor örökre elkell folytanom minden vágyam amit nem tudok vele megélni. Viszont szeretem őt annyira hogy nem tudnám elhagyni.

márc. 14. 18:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is volt egy olyan dolog, ami nagyon fontos lenne, de a párom nem adta meg. Már eltelt 8 hónap nélküle, aztàn megtette magàtól, de már én nem akartam, mert tudtam, hogy ez neki nem jó. Az eltelt idő alatt leszoktam róla (de nagyon nehéz volt, többször sírtam is), és amikor újra megkaptam, akkor le is nyugodtam teljesen. El tudtam fogadni idővel. Sajnálom, hogy neked is le kell mondanod valamiről, de idővel sikerülhet. Viszont ez nem biztos, hogy menni fog.
márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nehéz abban dönteni hogy a párodról mondasz le aki tulajdonképpen mindent megad csak ezt nem vagy lemondasz a vágyaidról és cserébe szorongsz életed végéig.
márc. 14. 20:04
 13/30 anonim ***** válasza:
75%
Igen, sajnos nagyon nehéz helyzetben vagy. Gondolkodtál esetleg azon, hogy elmenj szexuál pszichológushoz emiatt? Segítene dönteni.
márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%

Hány éves vagy kérdező?

Ha még fiatal vagy én a helyedben a vágyaimat akarnám megélni. Mondom ezt 20eves házasság után. Ha már most ennyire erős ez benned és pároddal nem tudod megélni később fogod megtenni de rosszabb lessz. Most éld meg amíg nincs család. Utána is találhatsz szerető társat akár olyat is akivel meg tudod élni mindazt amire vágysz.

márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
#13-as igen gondolkodtam sokat! Keresem a megfelelő szakembert, addig elég ha itt gyakorin kiadom magamból!
márc. 14. 20:11
 16/30 anonim ***** válasza:
68%

Anno én nem éltem ki magam és igen, elfojtottam magamban jó ideig a vágyat, aztán csak nem bírtam ki. És most ezzel nem pár évről beszélek hanem többről. Bár nekem csak egy idő után izgatta a fantaziám a dolog. Ha te már most így érzed az szerintem bajos.

N

márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%

#8 mindegy, hogy nő vagy ffi vagy a válaszok "uniszexek" annak a lényegét tekintve.

Nos a vágyaid NEM fognak elmúlni! Nem azért mert rossz ember lennél, hanem azért mert mélyen (a tudat alattidban) bent van permanensen a vágy az újabb és újabb partnerekre. Ha nagyon mélyen benned van (a kérdés kiírása és hogy szakembert akarsz felkeresni erre utal) akkor azt senki sem fogja belőled tudni "kiszedni" (szélsőséges példa, de ugyanúgy igaz: egy melegből sem csinálsz 1000 óra hipnoterápiával sem heterót) mert már annál sokkal jobban kondícionálódott, a magszemélyiséged egyes részeiből fakad.

Megpróbálhatod elnyomni, nem fog sikerülni, csak frusztrálni, feszíteni fog, ami feszültséget fog eredményezni a kapcsolatodban (észre sem fogod venni miért vagy ingerült, feszült a pároddal).

S persze, sokan vannak akik ilyenkor pálcát törnek, de feleslegesen. Mint írtam, nem vagyunk egyformák! A te preferenciád, szexualitásod ilyen, ezzel kell együtt élni, ennek megfelelően kell a párodat megtalálni.

márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%

Folyt.: azaz a zárt, monogám kapcsolat valószínűleg nem neked való... Olyan partnerrel fogod megtalálni a boldogságot, aki ezt nem csak elfogadja, hanem akár kifejezetten tetszik is neki (cuckold, swinger stb.). Ott lelkifuri, megbánás, bűntudat nélkül lehetsz önmagad, a nélkül hogy hozzád nem testhezálló kompromisszumokat kellene kötnöd.

Szóval: beszélj erről a pároddal mindenképpen! Mérd fel, hogy ő mennyire nyitott erre, mi erről a véleménye. Ha ő is vevő rá... akkor tárt karokkal vár a swingerek, privát partik világa titeket :)

márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
39%
Annyira gáz vagy már bocs, egy igazi ösztönlény.. mint az állatok.
márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
#17 Köszönöm!!!
márc. 14. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!