Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért küldenek el melegebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek el melegebb éghajlatra, ha normálisan megírom a másiknak, hogy nem egymást keressük?

Figyelt kérdés

Ma már a harmadik alkalommal esett meg az velem PlanetRomeon, hogy valaki írt nekem, hogy szia, érdekelnélek?


Én pedig megírtam, hogy bocsi, nincs veled gond, de nem egymást keressük.


Erre 2-en elküldtek a k*rva anyámba, egy ember pedig azt írta, hogy ok amúgy se tetszettél.


Miért ilyenek az emberek?


2022. júl. 2. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Itt ugyanez van. Bár én hetero nő vagyok, de ha elutasítok egy pasit, teljesen normális hangnemben, akkor jönnek a szánalmasan gyermeteg vagdalkozások.
2022. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy ostobák. Nem bírják feldolgozni az elutasítást. És szándékosan gyökér módon így akarják “megbosszulni”
2022. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod,legalább látod, milyen az igazi énje az ilyeneknek. Mert a legtöbb addig kedves,míg eléri,amit akar.

Aztán már eltűnik,vagy flegmázik.


Aki normális, az ért a "nem"-ből.

Ne vegye el a kedved, sikerrel jársz biztosan !

A legjobbakat Neked !

2022. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert frusztráltak. Valószínűleg már többen, többször is elutasították őket vagy gyakran elutasítják őket folyamatosan. Ez rendesen hazavágja az önértékelésüket, kialakul bennük az "én senkinek se kellek, senkinek sem tetszem" érzés, emiatt frusztráltak lesznek. Aztán, ha legközelebb valaki megint nem-et mond nekik, akkor gyökerek lesznek és a másikon vezetik le a feszkót. Padlón van az önértékelésük. Aki rendben van lelkileg, az nem hal bele az elutasításba, hanem megérti, hogy oké, ez van, akkor keressünk tovább mindketten más irányba, szia.
2022. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak szimplán idióták.

Én már annak is örülök, ha normálisan megírja, hogy bocsi de nem, és nem csak ghostol vagy tilt.

2022. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sikertelenek és emiatt mérgesek. Butaság részükről de ez van. Sajna van ilyen.
2022. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elkeseredett ember már nem nézi mit és kinek mond.

Aztán szép lassan az ilyenekből gonoszak lesznek , akiket mások élete is zavar már.Vagy perverzek, és kiélik a kudarcaikat az esetleg adódó parneren.

2022. júl. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolja, hogy most jól visszavágott. Úgysem ismered, így nem ciki neki, hogy ilyen suttyó.

Ne foglalkozz ezzel.

Téged tisztellek azért, hogy legalább válaszolsz, sokan nem is válaszolnak csak törlik azt, aki nem szimpatikus nekik. Talán félnek az ilyen egy soros válaszoktól?

2022. júl. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nem válaszolás is válasz
2022. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!