Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cefreng kérdése:

Mit gondoltok azokról a fiatal tinédzser fiúkról akik azért próbálják ki az orált másik fiúval mert csak kíváncsiak?

Figyelt kérdés
Tehát nem pusztán melegek vagy biszexek hanem van egy ilyen időszak amikor a kamaszok néha vonzódnak a saját nemükhez átmenetileg.

2012. jún. 4. 17:18
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Én megmondom őszintén még sose csináltam
2012. jún. 4. 17:43
 12/35 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak az homi, aki csinálta. Elég, ha gondolsz rá. Nekem ez a kérdés soha életemben nem jutna eszembe. Te utána jársz az interneten, mivel beszéltél "fórumokról". Foglalkoztat a dolog, és gondolom nem azért, mert ebből írsz szakdolgozatot. Ha kimondod tényleg könnyebb lesz, ahogy már írta az előző.
2012. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
77%

nekem van egy ismerősöm, aki csinálta, de hót ziher, hogy nem meleg (tapasztaltam). egyszerűen részeg volt, és hát csinált olyat, amit megbánt... jó volt mindkettőnek, oszt ennyi.

mi is csináltunk már barátnőmmel egy-két durvább dolgot, mikor részegek voltunk, de konkrétan csak akkor. amikor feloldódtak a gátlások, és úgy voltunk vele, hogy nyitottak vagyunk az örömszerzésre, -adásra. ettől rohadtul nem vagyok leszbikus, csupán nyitott mindenre.


ez a fiúknál kicsit másként megy, mert amíg a nők ilyesmi ténykedését a fiúk is árgus szemekkel vizslatják, addig a férfiak egymás kielégítésétől kissé undorodnak... ettől függetlenül én nem ítélem el őket, hiszen egyszer élünk, mindent, amit lehet ki kell próbálni, hogy majd öreg korunkban ne bánjunk semmit... :)

2012. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Előző örülnél neki mi?Álmodozz csak abból nem eszel:)
2012. jún. 4. 17:53
 15/35 anonim ***** válasza:
Szerintem tök rendes volt az előző, hogy bevédett. Nem tudom mit izélsz vele...
2012. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Nem az előzőnek írtam.
2012. jún. 4. 17:57
 17/35 anonim ***** válasza:
33%
én szoptam is meg szopattam is de mégsem vagyok meleg . kipróbáltam azt is aztán kész. közben meg volt legalább száz csajom .ennyi . mit kell szerencsétlent egyből lebuzzizni ????????
2012. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavar. Egyszer élünk, na.
2012. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 kovpet ***** válasza:
83%

"Pedig vannak ezzel kapcsolatos fórumok ahol fiatal fiúk is kíváncsian böngésznek meg kommentelnek hogy szopnának/vagy szopatnának."


Őőőő.... hol is vannak ezek a fórumok? :))

2012. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
69%

Nemmbiztos hogy homosapiens lesz aki kamaszkorában erre téved,bár nagyobb az esélye.Inkább bisex felé hajlik,de ez sem biztos.Persze vannak ilyanok is,akik heteronak vallják magukat,csajoznak,megnősülnek,aztán ezeerrrel nyomatják a társkeresö hirdetéseket ,"szivem ,elmegyek megtankolni"felkiáltással,kirohannak a helyi vasutállomásra,és minden ott álló fiuhoz hozzálépnek:"szevasz,kell zsebpénz?"

Tapasztalat.

Az hogy kamaszkorban a hormonok egy kis buzoid magatartást produkálnak még nem a világvége,de könnyen az lehet ha rögzül,megmarad,és kizárolagossá lesz.

Ezis tapasztalat!

DEO GRATIAS!

2012. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!