Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cefreng kérdése:

Mit gondoltok azokról a fiatal tinédzser fiúkról akik azért próbálják ki az orált másik fiúval mert csak kíváncsiak?

Figyelt kérdés
Tehát nem pusztán melegek vagy biszexek hanem van egy ilyen időszak amikor a kamaszok néha vonzódnak a saját nemükhez átmenetileg.

2012. jún. 4. 17:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
86%
nem tudom, lány vagyok, de nekem elég fura az ilyen...:S nem igazán örülnék ha az aktuális barátomról kiderülne, hogy ő próbált ilyeneket... áhh:S bocs, de ez a véleményem
2012. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
80%
Elég homár... ezt gondolom. én amikor még nem csináltam, az orált mindig lánnyal képzeltem el, és csak is lánnyal csináltam :D még a "szop@tásról" is lánnyal fantáziáltam. Ha tényleg nincs benned a homár hajlam, akkor miért nem LÁNYOKKAL akarod kipróbálni? Akik meg férfiak, és férfiakkal szexelnek/ábrándoznak, és azt mondják, hogy egyszer élünk, és mindent ki kell próbálni, hát azok kipróbálják lovakkal is? nehogymár... van a fórró férfiember, és van a hetero. Búza fiúk: fiú fiúval, a hetero változat meg majdnem ugyan az, csak az egyik fiú helyett lány szerepel a képletben... fóóórumok... homár vagy barátom
2012. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
86%
egyetértek az előzővel.
2012. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
44%

Kíváncsi, nyitott mindenre, bevállalós stb. stb.


Komolyan azt bánja meg valaki idős korában, hogy férfi létére sosem szopta le más férfinak a farkát, nő létére meg hogy sosem nyalt ki egyetlen puncit sem?

Komolyan ez lenne a "nyitottság"?


Ha ennyire nyitottak vagytok mindenre, akkor javaslom a következőket:


megmászni a Himaláját

kinyalni egy 70 éves néni nemi szervét

leszopni egy lovat

megkóstolni a meztelen csigát még élő állapotában


Tényleg nyitottnak kellene lenni mindenre?

2012. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
77%
biztos hogy van ilyen oldal ahol arról nyilatkoznak hogy bentlakásos suliba miket csináltak egymással sex terén
2012. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
63%
Semmit. Kíváncsiak voltak, kipróbálták és kész. És akkor mi van? Legfeljebb élvezték mindketten, ha oda-vissza ment a dolog. Én is ismerek olyan srácokat, aki kizárólag egyszer csinálták, de soha többet. Csak őrájuk kettőjükre tartozik a dolog.
2012. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat utolsó:)
2012. jún. 15. 16:50
 28/35 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 1 éve volt egy 10 perces olyan dolog hogy egy sráccal beszéltem csetten, és akkor megbeszéltük valahogy hogy skypon webkamera előtt, arc nélkül kiverjük, csak nézzük ki hogy csinálja. Nem tudom, de én addig nem mertem eljutni hogy felvegyem skypra. Nem vagyok meleg nem is voltam. Bár a srác az volt. De soha, ismétlem soha máskor, ez ilyen 10perces ,,dolog,, volt. És bevallom, nagyon szégyenlem magam érte...


18/f

2012. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző! Fejtsd ki kérlek, miért tartod ezt szégyenletes dolognak. Mondjuk az azonnali reakciód érthető. Sosem volt előtte ilyen dolgod, nyilván azóta sem. Ezért ezt nyilván nem tudtad hova tenni. De szerintem az ilyen reagálás az terelés, odázás, maszatolás...stb. Mert megtörtént, ezt valahogy fel kell dolgozni. A legnehezebb bevallani magadnak, hogy igenis tetszett (ha tetszett), ami történt, De ismétlem, ez kizárólag a te magánügyed. Szerintem nem szerencsés dolog magadnak hazudni.
2012. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Nem - nem nem vertem ki webcam elött.

Nem vagyok ,,meleg rasszista,, de a távolság maradjon meg.

Szégyenlem mert még képzelni se tudtam volna hogy ilyere akár fél%ban hajlandó lennék, de továbbra sem!

2012. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!