Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cefreng kérdése:

Mit gondoltok azokról a fiatal tinédzser fiúkról akik azért próbálják ki az orált másik fiúval mert csak kíváncsiak?

Figyelt kérdés
Tehát nem pusztán melegek vagy biszexek hanem van egy ilyen időszak amikor a kamaszok néha vonzódnak a saját nemükhez átmenetileg.

2012. jún. 4. 17:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Világos, és tiszteletben is kell tartani az ilyen normális véleményeket/hozzászólásokat. Akkor talán e szempontból szerencséd is volt, hogy csak addig jutottatok el. Már neked szerencsés lelki szempontból, mert nem okoztál magadnak még nagyobb problémát.
2012. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam fiatal, és kíváncsi is.Akkor még nen tudtam, hogy a kíváncsiság melett vágyat is éreztem az azonos neműek iránt.

Kipróbáltam, nagyon bejött és azóta élek kettős életet, mivel biszex vagyok, így duplán halmozom az élvezeteket.

32 bi f

2012. jún. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
51%
Azt hogy kíváncsiak
2012. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
48%
Homárok. Ha 1 fiú nem undorodik már a puszta gondolattól is, hogy 1 másik kannal erotizál, az már csőb*zi, bocs de ez az igazság.
2012. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Sok itt a latens homo! (ggogle)

Természetes, a pszichoszexuális fejlődés része, de a családi nevelés ezt képes pro vagy kontra befolyásolni.

2012. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!