Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg álmok a legjobb gyerekko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg álmok a legjobb gyerekkori barátommal. Miért? Heteró vagyok, és sztem őis. De akkor miért?

Figyelt kérdés

annyira nem akarom részletelni, de együtt alszom vele álmomban, és áll a farkam, és elkezdem simogatni, meg ilyenek.... azóta vannak mióta pár hete strandoltunk és láttam a hasát, ami nagyon lányos, fehér és puhának tünt...ráadásul imádom a lányokat, tiszta perverz vagyok, és animés. HELP!


egy normális fiú.



2013. júl. 28. 13:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
azlehet, de nagyon gáz akkor is... miért kérdez ilyet?
2013. júl. 30. 22:04
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
*márhogy a hülyülésből beleálmodtál akár egy előző életedből, v vki mással ebből az életben megtörtént esetet:) Tudatalattidban még ottvannak az előző életeidből magaddal hozott emlékek is:D De ettől nem biztos egyáltalán, h valamelyik életedben meleg voltál!!:)
2013. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Re#11. Lehet, hogy ő meleg, vagy lehet, hogy tényleg csak poénkodott, nem akart ezzel utalni neked semmire; nemtom lehet h előtte mielőtt ilyet szólt, akkor vmi olyasmi dologról beszélgettetek, és ezért kérdezte meg tréfásan. Na, ez a 3 lehetséges van. Viszont akkor lehet, h csak az a kérdés váltotta ki egyszerűen nálad azt az álmot, lehet, hogy mélyebben belegondoltál, h ezzel mit akarhatott:)
2013. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

nemhiszek az előző életben -.-


eléggé ismerem már, mert ovis korom óta barátok vagyunk, szóval ismerem, és ezt akkor komolyan kérdezte, és teljesenzavarban volt mikor lekiabáltam h neeem. és mind egy. de ez lehet ez váltotta ki ezt, meg a hasa a strandon emrt tényleg nagyon szép, fehér, sima, és lányos. és nem tudom miért van ilyen a fejemben?:S valaki verje kii. ezis beteges.

2013. júl. 30. 22:11
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Attól, hogy nem hiszel benne, attól még szerintem volt:D:D:D Amúgy, hát próbálj meg nem rá gondolni!!:D Tudom, hogy nehéz lesz, de próbálkozzál szerintem/ ürítsd ki a fejed:D:D:D Mindjárt megmutatom, milyen számok segíthetnek ebben!!:)
2013. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
*inkább így írom az előző életre, h lehet hogy volt:) mer ugye ezt nem tudni:D:$
2013. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
na mutasd, csak félek elaludni is, mert tegnap is hasonlót álmodtam vele, de kicsit több is volt... najó mentem szia, nagyon fáradt vaok.
2013. júl. 30. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!