Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy magát heterónak valló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy magát heterónak valló srác engedi, hogy egy másik srác leszopja, akkor el lehet még hinni róla, hogy hetero, illetve lehet még annak nevezni?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán bármilyen jelentősége annak, hogy ki minek nevezi magát, illetve kit minek neveznek?


Ha ezután nem lehet már őt egyáltalán heteronak nevezni, akkor miért nem?

Ha viszont ezek után is még lehet, akkor mikortól nem lehet?



2013. dec. 16. 00:46
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Szó szerinti fordításban: bi kiváncsi, rugalmas hetero, rugalmas meleg
2013. dec. 16. 14:37
 32/37 A kérdező kommentje:

Ugyebár eddig a legtöbb, ami történt, az az, hogy leszoptam a srácot élvezésig. Annak örülnék még nagyon, ha ő megdugna engem.


Van-e arra ötletetek, hogy a kettő közötti úton milyen fokozatok lehetségesek? Mi az, ami több annál, hogy én szopom őt, de kevesebb annál, hogy ő dug engem?

2013. dec. 16. 14:41
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én is hagynám, de én is heterónak tartom magam és én is huszonéves vagyok, szóval ez egy izgi kérdés. Eskü együttérzek ....
2013. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
84%
33-as...tényleg hagynád? Élhetek a lehetőséggel? :P ;-)
2013. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

33-as:

Kivel érzel együtt?

És én élhetek a lehetőséggel?

2013. dec. 16. 22:28
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

ez leginkább ilyen börtön pszichológia.

azaz:egy fiúval csinálja (arra gondol,hogy a partnere nő) mert nincs nő,de ettől még nem lesz meleg.

2013. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz meleg, mert már az.
2013. dec. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!