Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy magát heterónak valló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy magát heterónak valló srác engedi, hogy egy másik srác leszopja, akkor el lehet még hinni róla, hogy hetero, illetve lehet még annak nevezni?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán bármilyen jelentősége annak, hogy ki minek nevezi magát, illetve kit minek neveznek?


Ha ezután nem lehet már őt egyáltalán heteronak nevezni, akkor miért nem?

Ha viszont ezek után is még lehet, akkor mikortól nem lehet?



2013. dec. 16. 00:46
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
37%

Bizonyos körülmények között (pl. összezárva: laktanyában, börtönben) a férfiak 80%-a képes felvenni ideiglenes homoszexuális viselkedést, azaz bátran lesz.pja a zárkatársát, de amikor megszűnik a körülmény akkor abbahagyja. Ettől nem lesz homo senki, ez természetes jelenség.


A ti esetetek is csak annyi szerintem, hogy előhoztad belőle a természetes kíváncsiságot, ettől még nem lesz meleg. De ha tovább folytatjátok, még lehet belőle biszex, meleg, vagy járhat pszichológushoz identitászavarral.


Rövidebben: megrontottad.

2013. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
:D gyereket lehet megrontani. ez felnőtt
2013. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Igen, én 27 vagyok, ő max 1-2 évvel fiatalabb. Ilyenkor már szerintem nem létezik olyan, hogy megrontás.
2013. dec. 16. 09:56
 24/37 anonim ***** válasza:
8%
Dehogynem létezik, hiszen látod...
2013. dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Akit huszonsok évesen meleggé vagy bi-vé lehet tenni, abban valami bujkált már régebben is.
2013. dec. 16. 11:50
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanam se melegnek se binek...

En is kivancsi voltam milyen novel lenni addig semmi rossz erzes nem volt bennem mig nem nekem kellett nyalni...

Azzal nem volt semmi hogy o csinalja de az hogy en az mar nem volt jo...

Egyszeri, megtortent es ennyi... De se bi se leszbi nem vagyok tole

2013. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Hát figyu, szerintem ez az egész meleg-biszex heteró skatulyázás egy marhaság, ahány ember, annyiféle szexualitás.

Pl. minek hívod azt, aki néha együtt van fiúkkal, de tartós, érzelmi kapcsolatot csak lánnyal képes folytatni? Biszexnek? De akkor minek hívod azt, aki mindkettőt tud mindkét nemmel?

Minek hívod azt, aki pl. börtönben, mert nincs jobb, közösül férfival?

Minek hívod azt, aki életében először lánnyal volt komoly kapcsolatban, szex is volt, de az után csak és kizárólag fiúkkal? (Ez sok melegre jellemző.)


Érted, ez a három skatulya borzasztóan kevés arra, hogy bele lehessen pakolni az embereket. És mivel nincs értelme, ezért én úgy vagyok vele, hogy mindenki az, aminek érzi magát. Ha egy heteró fiúkkal is szeret összejárni, de attól még heterónak érzi magát, hát egye fene, legyen heteró.


A másik dolog az, hogy egyébként meg nem tökmindegy, hogy masszázs közben egy heteró vagy biszex önidentitású srácot szopsz le? :D Ez miért olyan fontos? :D

2013. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a szopás a lényeg, nem más, csak érdekelt, hogy hogyan van ez az egész.


Esetleg ismertek olyan kifejezéseket, amivel a hetro-meleg-biszex felosztást árnyalni lehet?

2013. dec. 16. 13:14
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
a kíváncsi heterot sok bi használja :D
2013. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Angol nyelvterületeken használják, a bicurious, heteroflexible, homoflexible szavakat, de magyarul nem tudom ezek megfelelőjét.
2013. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!