Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy magát heterónak valló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy magát heterónak valló srác engedi, hogy egy másik srác leszopja, akkor el lehet még hinni róla, hogy hetero, illetve lehet még annak nevezni?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán bármilyen jelentősége annak, hogy ki minek nevezi magát, illetve kit minek neveznek?


Ha ezután nem lehet már őt egyáltalán heteronak nevezni, akkor miért nem?

Ha viszont ezek után is még lehet, akkor mikortól nem lehet?



2013. dec. 16. 00:46
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Akiről a válaszodban írtál, azt a srácot sok mindennek lehet nevezni, csak heterónak nem. Az már más kérdés, hogy ettől még nem kötelező neki rendszert csinálnia belőle.
2013. dec. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Nem akarok ráerőltetni semmit, csak érdekel, hogy ez hogyan van. Ha biszex vagy rejtett meleg lenne, akkor sem akarom a pasikhoz húzni őt, nem áll érdekemben.


A szexen kívül én mást nem akarok tőle. Kíváncsi vagyok, hogy meddig juthatunk. Milyen fokozatok jöhetnek még ezután, hogy továbbra is fokozatosan haladjunk, nem akarom a hirtelenségemmel elriasztani. Ha róla van szó, akkor nekem tökéletesen megfelel a passzív szerep, tehát neki semmiképpen sem kellene lányt játszania.

2013. dec. 16. 01:04
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nála csak max szex lehet.az már más kérdés,h ez neked érzelmileg oké?
2013. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Én tényleg masszőr vagyok. Szeretem csinálni, meg azt is, ha engem gyúrnak. Persze jobban örülök, ha fiatal, sportos fiúkat kezelhetek, mintha nyugdíjas nőket. De kezelek mindenkit, aki fizet, aki tetszik, vagy akivel jóban vagyok.

A lényeg, hogy tudom, (illetve azt hiszem, tudom) milyen az, amikor valaki tényleg masszázst kér és nem szexet.

Tulajdonképen ő is masszázst kért. A többit én erőltettem. Ő igazából csak hagyta. Mintha ezzel fizetett volna. Persze nyilván nem volt neki rossz, de akkor is.

2013. dec. 16. 01:10
 15/37 A kérdező kommentje:

Vágyom valódi kapcsolatra, de nem ezzel a sráccal.


Az elején azért masszíroztam, mert örültem, hogy van kin gyakorolni. Később azért, mert hagyta, hogy élvezkedjek rajta. Ez a legutóbbi eset meg ugye...

2013. dec. 16. 01:15
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy két (vagy több) ember között bármi történik, az mindenkinek egyformán jó legyen. Te meg kategóriák helyett nevezd magad a saját neveden. (Amúgy attól, hogy valakinek volt már homoerotikus élménye, még lehet alapvetően heteró.)
2013. dec. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 GentLnazi ***** válasza:
26%
Maga a masszázs szempontjából tok jol járt...a b uzikat nem kedvelem,de pont e miatt h ugyis kikezd veled ha tetszel neki hiába szogezed le...engem egy srác akart lekapni(de nem jött össze),hát ugy gyomron lett találva,hogy kifekudt és nem nagyon tudott felkelni...na már most mi van ha masszázst adna nekem egy meleg és beprobálkozna ilyen módon...hát valszeg rommá verném,az más kérdés,hogy csak jo csajoknak hagyom ,hogy masszirozzanak :D
2013. dec. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 GentLnazi ***** válasza:
48%

Ezt le felejtettem:

Szerintem ez a hetero hozzá állás nagyjából ,esetleg valaki kevésbé agresszív ...de aki belemegy igy lazán ...na az nem

2013. dec. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Ne általánosítsunk. Nem mászik rá minden meleg a srácokra.

Én is masszíroztam sok pasit, de csak őrá másztam.


Mindig megkérdezte, hogy felizgultam-e. Aztán egyszer mondta, hogy nyugodtan masszírozzam úgy, hogy felizguljak. Egyszer megkérdezte, hogy miért nem verem ki magamnak. Ő mondta, hogy verjem nyugodtan. Ekkor ő is elővette. Ekkor láttam, hogy szép nagy farka van, szívesen csinálnék vele ezt azt. A bepróbálkozós alkalom előtti kezeléskor mondtam, hogy a következőn fogok bele erotikát vinni. Amikor elkezdtem az erotikus dolgokat, akkor a legelső dolog után megkérdeztem, hogy jó-e. Azt mondta, hogy igen. Ezután még voltak fokozatok, mire a farkáig jutottam.


Tehát én kezdeményeztem, hogy több legyen a masszázsnál, de korántsem arra a hetero-hergelő rámászásra kell gondolni, amiért tényleg verés járna.

2013. dec. 16. 08:10
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
nem hetero a srác
2013. dec. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!