Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív hölgyek, mesélnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív hölgyek, mesélnétek ki mit hogy szeret?

Figyelt kérdés

(van barátnőm)

Ki-mit-hogy szeret..kicsit tapasztalatlan vagyok ebben, és a páromhoz jól jönne 1-2 tanács.



2015. máj. 25. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Hát, elég széles a téma, konkrétan leírhatnád, miben kéne tanács...

Én azt szeretem, ha a párom kikötöz rendesen, vagy kibilincsel, keményen, igazi bilincsel hogy mozdulni se tudjak, teljesen ki legyek neki szolgáltatva, ez izgat fel úgy, hogy megőrülök. Ha ehhez még hozzá jön az, hogy teljesen bizonytalan vagyok mi fog történni, nem tudhatom, h csak fél órát, vagy fél napig leszek úgy, és h miket tesz velem, és ő nagyon kreatív ebben, és ez fontos. Kreativitás, változatosság, váratlanság...

És ha még ezenfelül azt csinálja, h órákig izgat, de nem hagy elmenni, közben ő mindenféle módon kihasznál, ahogy csak lehet - ennek a "kínzásnak" a végén, ha végre hagy elélvezni, teljes extázisba kerülök :)


Pluszba még szeretem, a kissé megalázó dolgokat, például ha úgy beszél velem, vagy az arcomra élvez, esetleg ha mélytorkoztat, bár azzal vegyes érzelmeim vannak. A fájdalmat nem szeretem annyira. Az elfenekelés izgató, de nem indít be, nem fantáziálok róla, de mégis ez a kis játékaink része, hiszen ezzel emlékeztet, hogy szubmisszív vagyok, legalábbis a barátom elmondása szerint, és valóban :)


A legfontosabb tanács pedig h beszéljétek meg ki mit szeret legyen biztonsági szó, és figyelj rá nagyon oda! Kikötözés, bilincselés csak maximális biztonság mellett csináld és figyelj rá folyamatosan oda. Csak apró lépésekben haladjatok, még akkoris, ha ő rögtön durva dolgokat akar. A BDSM a bizalomról és a lassú tempóról szól, meg a határok feszegetéséről - nem szabad kapkodni!

2015. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mivel beleírtad a BSDM-et ezért válaszolok, mivel nálunk ez annyira nem lightos dolog.


A barátom agresszív az ágyban, erős és nem bánik velem úgy mintha valami törékeny dolog lennék annak ellenére hogy törékeny tipusú lány vagyok.


A dolog lényege hogy az van amit ő akar, én meg vagyok az aki eltűri azt amit kap, pl szopás nincs csak szoptatás általában, ami ugye abban különbözik, hogy ő irányítja még azt is, és ugye mondanom se kell hogy ez csupa nyálas torok lesz. Az hogy milyen állásban pózban az megint rajta függ, akár lefelé lógatva a számat az ágy végén akár térdelve stb.


Ha úgy gondolja akkor a popóm is szabad, akkor megy oda amikor akar, de egyébként pl. orálnál nekem is nyalnom kell.


Ha fürdés közben szexelünk akkor van hogy le is pisil, vagy a számba pisil, de egyébként szokott a számba köpni meg ilyenek. Vagy épp a lyukamra.


Nagyjából ez a sztori, a lényeg hogy én mindig kész vagyok, szex végére, és ezt élvezem mert úgymond ez kielégít. De neki nagy a mérete is.


Nekem ez így amit sikerült belőle kifacsarnom biztos kihagytam ezt-azt, de nagyjából ezekre gerjedek. Az alázás meg különösen felizgat szexben.


Na meg szeretem ha nem csak durva de mocskos is a barátom szája.

2015. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Mi a kikötözést még nem próbáltuk, még nem volt lehetőségünk rá, de amint lesz, megpróbáljuk szerintem.

Még a kezdő szintet súroljuk ilyen téren. Sokáig én nem mertem mondani hogy mire vágyom, féltem hogy visszataszítónak tartja, de egy ideje sokkal nyitottabban állunk mindketten a dologhoz, és kiderült hogy vannak hasonló igényeink. :)

Előjáték közben nagyon szeretem ha megharapják a nyakam, a vállam, a mellbimbóim. A fenekelés is nagyon bejön, imádom amikor egy vadabb menet után kimegyek a fürdőszobába és látom a keze nyomát a popsimon.

Szex közben a legjobb amikor lefogja a kezeim vagy a nyakamat szorítja, és nem hagy mozogni, illetve amikor úgy dobál egyik pózból a másikba hogy feleszmélni sincs időm, és oda élvez ahová épp kedve tartja.

Engem ezek izgatnak fel, de sok dolog van még amit nem próbáltunk. Feszegetjük a határainkat, de ehhez maximális bizalom kell, anélkül bele se kezdjetek!

Jó játszadozást :)

2015. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a bdsm is minden párnál más.

Nálunk egy játék. Csak Uramnak hívhatom ilyenkor, és ezt mindig mondanom kell és megköszönni a büntetést is meg az orgazmust is.....

Azzal szoktuk kezdeni hogy előtte térdelek, általában elmondja nagy vonalakban hogy mit fog velem csinálni, vagy hogy miért kapok büntetést. (az mindig van, szerencsére :-))

Aztán megkötöz, elver jó alaposan, én ettől nagyon beindulok, utána már előjáték sem kell, mondjuk neki sem igazán, toljuk is azonnal tövig. Közben ki vagyok kötözve többnyire.

Nálunk a mélytorok vagy a szop%tás nem gyakori, neki bőven megfelel hagyományosan. Csúnya beszéd is ritka, néha engem kényszerít rá mert tudja hogy utálom a dolgot.

Néha beköti a szememet, vagy a számat is, utóbbit akkor ha sokat hangoskodok.

Én pl. nem viselném el ha lekrvázna vagy felpofozna ez egyszerűen nem a mi stílusunk. Viszont imádom az alázás más formáit és a vad szexet.

2015. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Öröm olvasni, h mások megtalálták már a boldogságot. F
2015. máj. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hm, van még mit tanulnom. 36f
2015. máj. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

ha csak ennyibe kerül a boldogság akkor nekiugrok az asszonynak baltával korbáccsal

had élvezze

anyós is jöhet kötél a nyakába

de azt én fogom élvezni

2015. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!