Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért álmodtam erről a lányról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam erről a lányról?

Figyelt kérdés
Éjszaka egy olyan lányról álmodtam, akit nagyon rég láttam, igazából sosem fogott meg, tök jelentéktelen volt számomra. Annyira jelentéktelen volt, hogy a létezésében is kételkedem. Nem azért mert csúnya lett volna, hanem mert nem volt az esetem, más lányokra bukom. De tegnap azt álmodtam, hogy fölmentem hozzá (nem tudom miért), és talán lefeküdtünk, de igazából tényleg nem emlékszem erre, de láttam meztelenül, meztelen volt mellettem is. Baromi izgató volt, és azt álmodtam, hogy bejövök neki, szeretne együtt lenni velem. Most azt érzem, hogy meg kell keresnem, de még a nevét sem tudom, és még a létezében is kételkedem. Lehet ez egy jel volt, hogy keressem meg? Veletek volt már ilyen? Mitől lehet ez? Az agyam szex hiányában máshogy éli ki magát?

2015. máj. 28. 13:05
 1/2 Umaku ***** válasza:
Ez egy jel siess es keresd meg :D
2015. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Álmodni csak olyan személyről lehet, akit láttál már valaha az életedben. Az agy nem képes kitalálni olyan személyt, akihez nem fűződik valamelyik érzékszerved: ez esetben láttad ezt a lányt. Fura, mert én is hasonló álmon vagyok túl, és ezt a fusztrációt, amit most érzek sajnos elviselhetetlen. 23/L
2015. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!