Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit gondolnátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondolnátok az albitársatokról egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
Eléggé visszahúzódó természetű vagyok így nem nagyon ismernek a velem egy albérletben lakók (lányok). Egyébként nagyon helyesnek tartanak és a testem is jó (10 éve edzem kb). Na ma történt meg hogy 3 gyúrós haverom feljött (iszonyat jól néznek ki, ezt 100% hetero létemre mondom, igazából a külsőnk és a hobbink gyúrt minket egy haveri társasággá) és mivel elég nagy arcuk van az lett belőle h levetkőztek (aztán én is) félmeztelenre raktunk be zenét és táncoltunk + húzódzkodtunk (verseny). Na és aztán a nagy zenében nem hallottuk, hogy megjöttek a lányok az albiba. Az a látvány fogadta őket, hogy 4 félmeztelen kigyúrt szőrtelenített szépfiú táncikál dübörgő zenére. Azon parázok most melegnek néznek... mivel visszahúzódó vagyok így konkrétan még egy lánnyal sem láttak együtt a 2 év alatt (azóta nincs barátnőm).
2015. máj. 30. 21:51
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Beképzeltnek tűnhetek, hogy a külsőt többszörösen kiemeltem, de szükséges a szituáció teljes beleéléséhez.
2015. máj. 30. 21:53
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Jól meghúzod őket, és máris nem lesznek kétségeik, hogy melyik nemhez vonzódsz. :)
2015. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

néznék mint borjú az új kapura h mi a franc xd

amúgy nem mind1 mit gondolnak? eszméletlen mennyit foglalkozunk azzal mit gondolnak másik ahelyet h úgy élnénk az életünket ahogy mi szeretnénk

szarjál bele mit gondolnak mások...

2015. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
ALapvetően sosem érdekelt más véleménye, csak nem szeretném, hogy melegnek nézzenek. Épp elég érzés azzal a tudattal együtt élni, hogy a hülye visszahúzódó személyiségem miatt nincs barátnőm már évek óta...
2015. máj. 30. 21:58
 5/52 anonim ***** válasza:
85%
valószínűleg eddig is annak gondoltak, szóval sok minden nem változott
2015. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
75%
Csak emiatt nincs barátnőd?
2015. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
86%

Ha valóban jó pasik vagytok, akkor gyönyörködnék bennetek pár óráig... vagy... napig.

Á, napokig nem.

Percek után rátok vetném magam.

Lakótársat nem kerestek amúgy? Mert szeptembertől beköltöznék. Bármelyik városban.

:D

2015. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Én is jelentkeznék albérlőtársnak!:)

Legfeljebb a 7-es válaszolóval megküzdenénk a helyért!:P

2015. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
76%

A cica bajszát meghúzni nem szabad, kedves nyolcas.

Te pedig most egy tigris bajszocskáját szeretnéd megpenderíteni.


:D

2015. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
De nagy az arcotok :D Aztán ha ti kerülnétek ebbe a szituációba lesütött szemmel rohannátok bezárkózni a szobáitokba :D
2015. máj. 30. 23:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!