Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tenyleg tetszettem neki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg tetszettem neki csak en hulye nem lattam ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki sokat nezett, kereste a tekintetem. Mikor latokorebe kerultem mintha megerezte volna, hogy ottvagyok egybol odafordult es nezett. Sokszor jott oda kozelembe de nem direkt hozzma hanem melettem dolgozokhoz. Akkor is sokat nezett mikozben hatammogott volt hatrafordult es nezett. Maskor meg megallt a bal vagy jobb oldalamhoz 2-3 meterre es akkor is hosszasan nezett. Mikor ugyesett, hogy valamit odakelett adnom neki altalaba mikor vette el a kezembol hozzamert. Vegulis eszrevettem a jeleket csak nemhittem el, hogy ez igaz lehet az onbizalomhianyom miatt..
2015. máj. 31. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszettél neki, legközelebb ne szúrd el, akinél úgy érzed, hogy a legkisebb esélyed is lehet, annál próbálkozz, legfeljebb nemet mond.
2015. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
eleg nagy esely van ra!!!
2015. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!