Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » összejönnél egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnél egy olyan lánnyal aki kicsit szőrösebb az átlagnál? Pl hát, mell is. De persze borotválja! és egy szép lány. De még arcszőrzete is van, főleg nagyon erős pajesza, de azt is minden reggel borotválja!

Figyelt kérdés
ÉS nem! NEM VALAMI TRANSZVESZTITA IGAZI LÁNY!
2015. jún. 2. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én igen, gyere csak :)

24F

2015. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok

Nem nem zavar csak gusztustalan. de ha napi szinten kezeled akkor oké de eljön az az idő mikor már nagyon nyűg lesz napi szinten borotválkozni több helyen is.

És nem tudom mit idegeskedsz a kérdésedre választ kaptál de te csak kötözködsz Lehet hogy szépnek tartod magad de hogy a személyiséged nem jön be az is biztos.

2015. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

engem nem zavar... ha meg kell összeszednénk a pénzt lézerre... jó ötlet, és nem annyi amennyit írtál, de ettől független engem nem zavarna a szőr... ha kezelve van :)


21/f

2015. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

40 ezer fttól szerintem több a lézeres szőrtelenítés,főleg ha úgy mond egész testes a dolog.De több alkalom kell és olvastam,hogy annyira nem is végleges 5-6 havonta meg kell ismételni.Persze mindenkinek más a szervezete.Lehet vkinek elég évente vkinek 3 havonta. De ha te az átlagnál szőrösebb vagy akkor sajnos ismételni kell sűrűn a kezelést.


Talán tényleg a hormon segíthet.


Bár én nő vagyok. Én úgy gondolom,hogy ha gondoskodsz arról,hogy ne legyél olyan mint egy majom. Hanem mint írtad borotválod magad stb akkor nem lehet gond szerintem.


Nekem meg nagyon gyorsan nő a szőröm és csúnya fekete. A lábamat 2 naponta kell borotválnom,mert szúr. Hát az intim helyet is 2-3 naponta kéne,de mivel nincs párom ennyire sűrűn nem borotválkozok ott.De ha nyaralni vagyok akkor igen. Kezemet epilátorral szedem le,bár azt elég 3-4 hetente,meg ott nem fekete annyira szőr :D Hasamon is epilátorral szedem le a szőrt. Így nyáron azért jó,mert kiszőkül és nem látszik annyira.

2015. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, volt egy barátnőm aki hasonló gondokkal küzdött, de szerettem, viszont néha rohadtul zavart, hogy láttam rajta és ez nem nagyon tett jót a kapcsolatnak, mivel néha kicsit taszított, viszont volt olyan időszak is amikor egyáltalán nem foglalkoztam vele. Szerintem ez az én hibám is, hogy nem tudtam elfogadni olyannak amilyen, de nem ez volt az ok amiért szakítottam vele... na de a lényeg, hogy szerintem nincs gáz vele, ha a srác szeret akkor elfogad így :)
2015. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, összejönnék. Nem is várom el, hogy borotválja, csak arcon zavarna ha nem tenné. Kérlek ne érezd emiatt rosszul magad, semmi baj nincs vele. :) 18/f
2015. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csqk ha perverz
2015. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
miért ne elvégre Én is feltünö vagyok kék haj kék szakáll stb.....
2018. máj. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!