Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szánalmas, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas, hogy 28 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha sokat próbálkozom, minden tőlem telhetőt megteszek, de még sosem kellettem egy lánynak sem.

2015. júl. 14. 19:31
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
10: Alacsony és ronda.
2015. júl. 14. 20:09
 12/41 anonim ***** válasza:
17%

Nem az a szánalmas, higy 28 évesen szűz vagy. Ez a probléma lombkoronája bem a gyökere, bármennyire us szeretsz ezzel takarózni.

Az a szánalmas, hogy már a fa...om tudja hanyadik ilyen kérdésedet teszed fel és már legalább több százszor kiírtad, higy te alacsony és ocsmány van. Semmilyen ötletet és tanácsot nem fogadsz meg csak sértődötten lepontozol Mindenkit. Úgy viselkedsz mint egy sz...ris gyerek. Na ez a szánalmas.

2015. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
10%
Egy nyomorék pancser vagy!:D
2015. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
89%

És ha azt mondjuk, hogy szánalmas, attól megnyugszik a lelked.


Ilyen gondolkodással nem is lepődöm meg a helyzeteden.

2015. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
70%

Látom megint sikerült megtalálni a piros gombot. A kedvencem az volt amikor leírtad, higy 997-szer utasítottak el és, higy 16 éves korod óta csajozol, de szűz vagy.

Amúgy milyen válaszokat vársz tőlünk?

2015. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
15: Amit én leírok, az mind igaz. Viszont tényleg annyira alacsony és ocsmány vagyok, hogy a külsőm miatt soha egyetlen lány sem lenne képes a leghalványabb esélyt sem adni nekem. És ez mind két dolgon, a magasságomon és az ocsmányságomon múlik.
2015. júl. 15. 22:18
 17/41 anonim ***** válasza:
Aha. Te ezt kategorikusan kijelentés mint valami dogmát ami megváltoztathatatlan. A javaslatokat magasról lesz...rod csak ezt a két dolgot ismétled. Akkor Továbbra sem értem, hogy mi értelme ugyanzt megkérdezni ezredjére is.
2015. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
17: Ha majd kapok olyan javaslatot, amit még nem próbáltam, akkor azt kipróbálom. Ilyet azonban még sosem kaptam. Mert nincs! Egy alacsony és ocsmány férfinak nem lehet kapcsolata. Én pedig nagyon alacsony és ocsmány vagyok.
2015. júl. 16. 07:18
 19/41 anonim válasza:
29%
Te szerencsétlen ocsmány patkány:)
2015. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
19: ebből csak az ocsmány a helytálló, de az nagyon is helytálló, mivel alacsony és ocsmány vagyok, annyira, hogy minden lány gyűlöl.
2015. júl. 16. 17:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!