Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szánalmas, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas, hogy 28 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha sokat próbálkozom, minden tőlem telhetőt megteszek, de még sosem kellettem egy lánynak sem.

2015. júl. 14. 19:31
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, de én is gyűlöllek. Az ilyen hisztis, önsajnáltató életképtelen szerencsétleneket egyszerűen nem bírom elviselni.

Egyszer pedig már kértelek, hogy ne nevezd ki magad az ún alacsony ocsmány emberek szóvívőjének, mert nagyon sokuknak van nője. Inkább a fent leírt jelzők közül válogass.

Ha meg Szerinted nincs semmilyen ötlet, javaslat akkor teljesen felesleges irogatnod.

2015. júl. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
21: Hidd el, hogy az, hogy gyűlölsz, semmilyen szinten nem érdekel :D Ha nem tetszenek a kérdéseim, ne reagálj rájuk. De az biztos, hogy addig az oldalon maradok, amíg legalább egy szánalomrandi össze nem jön. Szánalomszexben már nem reménykedem. Csupán, hogy legalább egyszer legalább lesz egy randim. De mivel alacsony vagyok és ocsmány, ezért még erre sincs esélyem.
2015. júl. 17. 07:20
 23/41 fooncs válasza:
Ne add fel, Peter Dinklagenek is van felesége és ő tuti alacsonyabb mint te:D
2015. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
0%
Remélem meghalsz hamarosan úgy hogy egy nővel se randiztál soha és remélem a családod is kipusztul veled együtt te rohadt szerencsétlen.
2015. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
24: Bármikor is halok meg úgy fogok meghalni, hogy sosem randiztam soha egy lánnyal sem, hiszen alacsony vagyok és ocsmány, szóval soha egy lány sem lenne képes vonzódni hozzám.
2015. júl. 29. 16:50
 26/41 anonim válasza:
Ez hülyeség! Nem csak a helyes srácoknak van barátnőjük. Sőt, sokszor pont a ronda srácok találnak szép lányt maguknak. Biztos te is bejössz valakinek. Ha külsőre nem vagy vonzó, akkor keress magadban más pozitív dolgot, és próbálj azzal hódítani. Amúgy nem tudom fiúként miért kell azon rágódni, hogy nem vagy helyes. Egy lánynál még megérteném, mert őket tényleg az alapján választják, de egy srác... Valakinek nem számít, hogy helyes-e a párja, elég ha vicces, megértő, okos... Ezek közül valamelyik igaz rád?:)
2015. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
26: Mindhárom tulajdonság igaz rám. De ezek egy lányt sem érdeklik. Olyan tulajdonságok, amik eldöntik, hogy egy helyes pasiból alkalmi kaland vagy hosszútávú kapcsolat lesz. De egy alacsony és ocsmány férfinél nem számítanak, mert a külsőm annyira taszító minden lánynak, hogy soha nem lesz olyan, aki legalább egy picit vonzódni tudjon hozzám.
2015. júl. 30. 17:08
 28/41 anonim válasza:

Akkor nincs veszve minden. :)

Nem tudom eddig hány éves lányokra hajtottál, de ha még vársz pár évet és bepróbálkozol a 30 felettieknél (akiknél inkább a megbízhatóság fontos és nem a külső) biztosan találsz valakit.

Lehet, hogy a korral, ahogy férfiasodsz egyre vonzóbb leszel.

És amúgy milyen a természeted? Könnyű veled kijönni? Egyáltalán komoly kapcsolatot akarsz vagy csak szeretnéd már elveszíteni a szüzességed? Nem is jöttél eddig össze senkivel vagy csak a szexig nem jutottatok el?

2015. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

28: Sajnos az idő előrehaladtával egyre inkább csúnyulok. Egy férfi életének csúcspontja nagyjából 23 évesen van. Onnantól folyamatos és gyors romlás.

Általában véve könnyű természetem van, könnyen megtalálom az emberekkel a közös hangot a mindennapi életben (barátokat viszont nem akarok magam köré, mivel bármilyen baráti/szociális tevékenységet időpazarlásnak tekintek).

Természetesen komoly kapcsolatot akarok. De már nem érdekelne az sem, ha futó kalandban veszteném el. Prostihoz viszont sosem mennék.

Eddig még csak randim sem volt, nemhogy kapcsolatom. És ez zavar a leginkább, nem maga a szüzesség, hanem, hogy eddig még egy lányt sem sikerült rávennem arra, hogy jöjjön velem randizni. Most olyan lehetetlen dolog lenne, hogy jöjjön és igyunk meg egy kávét és közben beszélgessünk/ismerkedjünk?

2015. júl. 30. 21:13
 30/41 anonim válasza:

Lehet, hogy nem vagy helyes, de legalább komoly gondolkodású vagy (ha igaz, amiket írsz). Ne csüggedj, szerintem még fogsz találni egy normális csajt.


Általában az szokott a probléma lenni, hogy a férfi, akinek évek óta nincs senkije leszólja a nőket, hogy milyen nehéz velük, meg nincs egy értelmes, normális nő sem, aztán mikor végre talál egyet, akkor nem működik a dolog, és kiderül, hogy a férfi egyáltalán nem is akar komoly kapcsolatot, és inkább ő az elviselhetetlen, magának való. De ha azt mondod, hogy te nem válogatsz, és komoly kapcsolatra vágysz (és ez tényleg így is van), akkor bízz a sorsban, talán feléd fúj valakit a szél. :)

2015. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!