Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szánalmas, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas, hogy 28 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha sokat próbálkozom, minden tőlem telhetőt megteszek, de még sosem kellettem egy lánynak sem.

2015. júl. 14. 19:31
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

"Egy férfi életének csúcspontja nagyjából 23 évesen van."


Ez mekkora baromság.

2015. júl. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
30: Még ha felém is fújna valakit a szél, annak sem kellenék, mert alacsony vagyok és ocsmány. A külsőm lehetetlenné teszi számomra, hogy legyen valakim. Nem azért, mert a nők annyira felszínesek, én ezt sosem állítottam, hanem azért, ahogy kinézek. Előző életemben tuti valami jóképű nőcsábász lehettem, a mostani pedig büntetés az előzőért. Azért születtem olyan testben, ami aztán biztosan nem kell egy lánynak sem.
2015. júl. 31. 12:38
 33/41 anonim ***** válasza:
74%

Igen életképtelen, alacsony és ocsmány vagy mi a francért nem kötöd fel magad minek élsz te szerencsétlen ilyen életképtelenek miért nem ölik meg magukat?

Dögölj már meg!!!!

2015. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Akkor nyírd ki magad és hátha brad Pitt leszel.

Mellesleg s probléma ott kezdődik, hogy neked szánalomrandi kell meg, higy miért nem fúj a szél az utadba valakit. Mégis mire fel? Elmondtuk már, hogy a saját boldogságodértvte felelsz és ne mástól várd már el, hogy kirángasson a sz...rból és boldoggá tegyen.

2015. aug. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok életképtelen, csak annyira ocsmány, hogy soha nem lehet barátnőm. És nem fogom emiatt kinyírni magam. Inkább írogatok még ide.
2015. aug. 2. 11:44
 36/41 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagy az. És ha még ezerszer kiírod, mi fog változni?
2015. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Soha nem fog változni semmi. Mivel alacsony vagyok és ocsmány, ezért soha nem lesz olyan lány, aki eljönne velem randira. Amint lenne egy lány, akinek legalább egy minimálisan tetszenék, már sokkal jobb lenne. De ilyen soha nem lesz, mivel egy olyan alacsony és ocsmány férfi, mint én, még a legcsekélyebb mértékben sem tetszhet egy lánynak.
2015. aug. 2. 12:14
 38/41 anonim ***** válasza:
Dögölj meg te rohadt ocsmány senkiházi fasz! Remélem a pokolban égsz el.
2015. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező... Ha ez megnyugtat nem vagy egyedül.. Én is ronda vagyok... Nekem sem volt még barátnőm a külsőm miatt... 19/F
2015. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Gondolom most nagyon megnyugodott.
2015. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!