Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk nektek hogy van undorotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek hogy van undorotok az olyan lanyokhoz akiken mar atmentek rengetegen?

Figyelt kérdés
Nem er tobbet egy olyan lany akinel ti lehetettek az elsok vagy ha nem is elsok de legalabb nem a 10-20ik??
2015. júl. 28. 14:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem visszataszító. Bármikor johet egy olyan veled szembe aki mar megdugta a nodet. Ez nagyon gaz
2015. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyilván az "olyan" lányok csak "arra" kellenek.
2015. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem undorodok tőle, de csak megdugni akarom, kapcsolatot nem. A szűz lányokat megbecsülöm, mert ritkák. Kár hogy átlagba csak 1 jár:/
2015. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gusztusom olyan nőhöz, akiben már más farka járt. Egyrészről folyamatosan az exeivel hasonlítaná össze a teljesítményem és a méretem, másrészt mégis hogyan legyen gusztusom megcsókolni is egy olyan lányt, akinek nemrég még más férfi farka(!) volt a szájában.
2015. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Bárcsak találnék egy olyat aki engem is bevállalna...

25f

2015. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3 hónaposan simán besz"rtál, de szerintem a barátod/barátnőd ezen nem botránkozik meg.
2015. júl. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!