Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Nektek milyen haj tetszik, jön be legjobban egy férfin? Szín, hosszúság, frizura, göndör vagy egyenes? Stb.

Figyelt kérdés

Észre vételeim alapján, a sztereotípiákkal ellentétben a fekete/sötétbarna hajú pasik sokkal népszerűbbek a nőknél mint a szőkék... Szerintem a sötét szőke és a világosbarna a legkevésbé népszerű.


Egyébként tisztában vagyok vele, hogy egyben az egész férfin múlik, hogy tetszik e vagy nem, de most az érdekelne, hogy a hajakról mi a véleményetek!


Előre is köszi!



2015. aug. 7. 00:51
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
17-es egyetértek!!Nekem is a két oldalt kicsit felnyirt,kozepen meghagyott es oldalrazselézett<3Lehetoleg kozepbarna-sotetbrna
2015. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
igen utolsó, az a legjobb :) ^^
2015. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Én mindig is utáltam a nagyon szőkéket...Tehát, hogy ránézel, és azt ugrik be először, h "hú de szőke"...

De a barna keverékében, már azé elég jól mutat, és igazad van kérdező, minden archoz más a szexi...


[link]

2015. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Nekem a sötét haj is meg a szőke is. Egyedül az nem, akinek fura. Volt egy ismerősöm, akinek annyira szőke volt a haja, hogy távolról kopasznak látszott. Na, az fura volt.
2015. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
fekete, max vállig érő, min fül alatt, egyenes
2015. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Szőke, fekete leggyakrabban. :) Szőkéből az oldalt majdnem teljesen lenyírt, felül oldalra fésült, feketéből pedig kicsit dúsább, kócos hatású. Persze vannak kivételek. :D
2015. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

26-os!

Eltaláltad az én izlésemet is!!! :DD

2015. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
raszta
2015. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Szerintem a szőkék is népszerűek, de ha végig nézek az emberek között a 20ból talán egy szőkét látok..:/ ( Lehet hogy csak én nem nézek jol körül..:) A göndör haj is tud ám jol kinézni:)) De olyat is ritkán látni már...:( Nekem igazábol minden jöhet..csak a fiunak jól álljon:D^^
2016. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Nekem ez a frizura tetszik legjobban:

[link]

én most nem akarok senkit se megsérteni, de viszolygok az ecsetfejű "fiúktól"

2016. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!