Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Nektek milyen haj tetszik, jön be legjobban egy férfin? Szín, hosszúság, frizura, göndör vagy egyenes? Stb.

Figyelt kérdés

Észre vételeim alapján, a sztereotípiákkal ellentétben a fekete/sötétbarna hajú pasik sokkal népszerűbbek a nőknél mint a szőkék... Szerintem a sötét szőke és a világosbarna a legkevésbé népszerű.


Egyébként tisztában vagyok vele, hogy egyben az egész férfin múlik, hogy tetszik e vagy nem, de most az érdekelne, hogy a hajakról mi a véleményetek!


Előre is köszi!



2015. aug. 7. 00:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
69%

Nekem teljesen mindegy a szine bar regebben a szokek taszitottak. Nekem az tetszik a legjobban ha egy ferfi haja rovid vagy kozep hosszu de egy valami nagyon fontos: Ne koltson tobb penzt fodraszra mint en es ne olyan haja legyen aminek a Belovese tovabb tart mint mondjuk egy lofarok osszekotese.

18/L

2015. aug. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
2015. aug. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
67%
A hajszín majdnem mindegy, de a festett csak ritkán jön be (ha jobban áll, mint az eredeti). Amit nem bírok, az a fekete, vagy a seszínű haj, egyébként a barna minden árnyalata tetszik, a szőkékkel kapcsolatban ellentétesek az érzéseim. Mindenképp dús legyen, kopasz, tüsi nálam kizárt. Váll alá ne érjen szerintem - kivételt képez a raszta, mert azt elég menőnek tartom. És úgy tűnik, egyedül leszek ezzel a véleményemmel, de GÖNDÖRRR minden mennyiségben! Imádom. Barátomé is ilyen. Nálam ez 200%-ot dob valaki szexiségén. A frizura meg már adja magát, hogy mi áll jól az illető arcformájához. Említették itt az ecsethajat, az kiábrándító, ugyanúgy ahogy a felmosó séró meg ez a fura konty - amiket mostanság látok. Nem szeretem, ha valaki valami béna divatot követ és nincs stílusa, önkritikája. Mivel én sokat foglalkozom a hajammal, számomra fontos, hogy azért a páromé se legyen elhanyagolt, de persze én se ez alapján válogatok párt.
2015. aug. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Evus1999 válasza:
20%

[link]

Hosszú barna göndör haj



5 [link]

2015. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
A hajszín mindegy,(bár imádom a vöröset *-*)Oldalt kicsit felnyírt, felül pedig meghagyott és oldalra zselézett haj :) Pont mint a modell, Mariano di Vaio haja :) ^^
2015. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, mit lehet szeretni a zselézett, ragacsos, belőtt hajon. Annyira általános és sablon. Tipikus ratyi focista haj
2015. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
A sötét tetszik nekem is,főleg a fekete, és szeretem ha egy kicsit hosszabb. Nem annyira hogy fül alá érjen, de nem baj ha nem olyan rövid. Egyébként ez teljesen személytől függő,pl a legjobb barátomnak sötétbarna haja van de amióta szőkére festette,azóta sokkal vonzóbb
2015. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
hosszú egyenes haj,szakáll :3 tipikus Rocker :D :D 15/L
2015. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
www.google.hu/search?q=f%C3%A9rfi+hajak&biw=1280&bih=752&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI1ZWT2_mbxwIVwbMUCh3oGQ1g&dpr=1#imgrc=iHPDp9C_P5Wl_M%3A
2015. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
Vörös és hullámos!! De ez sajnos túl ritk :( de egyébként mindenféle haj bejön a szőke, barn, egyenes, göndör, raszta vagy akár extrém színű is de a tüsi vagy kopasz viszont nagyon nem tetszik
2015. aug. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!