Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Nektek milyen haj tetszik, jön be legjobban egy férfin? Szín, hosszúság, frizura, göndör vagy egyenes? Stb.

Figyelt kérdés

Észre vételeim alapján, a sztereotípiákkal ellentétben a fekete/sötétbarna hajú pasik sokkal népszerűbbek a nőknél mint a szőkék... Szerintem a sötét szőke és a világosbarna a legkevésbé népszerű.


Egyébként tisztában vagyok vele, hogy egyben az egész férfin múlik, hogy tetszik e vagy nem, de most az érdekelne, hogy a hajakról mi a véleményetek!


Előre is köszi!



2015. aug. 7. 00:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik, ha egy fiúnak van haja, de nem hosszú. Szóval a tüsi nem. Például ez tök jó:


[link]


(Most itt nem az arc a lényeg.)


Az ecsethajat nem szeretem, de akinek fokozatosan van vágva, az nem rossz. Az ecsethaj úgy született, hogy a fodrászok nem tudják jól vágni. Persze biztos van, aki azt kéri eleve. De szerintem ez NEM jó:


[link]


Mert nincs átmenet.


De ismerek olyan fiút, akinek jól áll. Például ez jó:


[link]


Nyilván a képeken modellek meg hírességek vannak, nem az arcuk a lényeg, de olyan értelemben fontos az arc, hogy mindenkinek olyan haja legyen, ami jól áll neki. Az ecsethajjal is az a legnagyobb probléma, hogy sokaknak rosszul áll. Pláne egyenes hajjal rossz. De ha valakinek így göndörödik, mint ennek a fiúnak, akkor ki tud normálisan is nézni.


Hogy összefoglaljam: nekem mindegy a színe, és a formája is, ha nem annyira idióta, mint David Beckhamnek azon a képen, a lényeg, hogy legyen haja a fiúnak. Ne legyen tüsi. A másik meg hogy a göndör szőkét nem szeretem. Pedig az népszerű szokott lenni. Amúgy lehet barna, szőke, fekete, egyenes, hullámos, göndör, csak göndör szőke ne. :)


23/N

2016. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Meg amúgy nagyon sok mindentől függ. Pl. sötét haj, kék szem: nekem ez a kombináció nagyon tetszik.
2016. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!