Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban teljesen kiégtem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban teljesen kiégtem?

Figyelt kérdés

Elismerem, maga a kifejezés: kiégés egy kicsit hülyén hangzik, mégsem tudom jobban definiálni az a fizikai és pszichikai állapotot, amiben jelenleg létezem. A lényeg röviden: sok fiúval volt már dolgom, hosszútávú kapcsolatot nem kerestem (korábban éretlennek éreztem magamat hozzá, manapság pedig nem érdekelne egy másik ember, mert önmagamat akarom megvalósítani), futó kapcsolataim, és újabban állandó szexpartnereim voltak.


Múlt héten lejött utánam a strandra egy nagyon helyes ismerősöm, akivel már régóta barátok vagyunk, beszélgettünk, úsztunk, fejtettem némi keresztrejtvényt, aztán mondta, hogy menjünk be a zuhanyzóba (a strandon elkülönített épületben vannak a wc-k és a zuhanyzó-öltözők). Bementünk, szexeltünk, beszélgettünk, aztán megjöttek a szüleim, úgyhogy elküldtem. Úgy éreztem, mintha csak egy pohár vizet ittam volna meg, semmi hatással nem volt rám az aktus, rutin jelleggel csináltam és közben elejtett egy olyat, hogy "Jól érted a dolgod", ami kicsit rosszul esett.


Beszéltem Anyuval, mondtam, hogy egyelőre érzelmileg nem akarok kötődni senkihez sem (eleve hideg típus vagyok), és a szexet sem élvezem különösebben. Évek óta folyamatosan sportolok, azt hittem, az meghozza a kedvemet, de semmi változás a libidómat illetően, csak jótestű partnereim lettek. Nem tudom, hogy ha szerelmes leszek-e a jövőben (mikor már készen állok rá), akkor a szex is úgymond értelmet és tartalmat kap, vagy egyszerűen csak halvérű vagyok?


Köszönöm a válaszokat!


23/L



2015. aug. 11. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

"úgy élj, ahogy jólesik, csak vigyázz az egészségedre. "

Csak össze ne szedj pár nemi betegésget, aztán használd a kis mottód ;)

Nem vagyunk erkölcscsőszök, csak a te erkölcsöd egy 0. Bocs.

A promiszkuitás pedig egy betegség, javaslom, menj pszichológushoz.

2015. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sokan, főleg fiatalon úgy gondolják, hogy a szex a legeslegjobb dolog a világon és én nem is akarnék ezzel vitatkozni, de nem hiszem, hogy ez mindenkire igaz lenne.

Fiatal csinos nőként kb olyan könnyen jutsz szexhez, mint kajához, ha kell kielégítesz egy biológiai szükségletet. Nincs benne kihívás, nincs benne sikerélmény, csak jól esik.

Sportot versenyszerűen űzöd? Ott mi motivál?


Keress egy pasit, aki nem akarna megdugni és csábítsd el.

2015. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem belül nimfo vagy, azonkívül pedig egy önző disznó. :)
2015. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!