Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 27 éves szűz srác. Tanácsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 27 éves szűz srác. Tanácsot kérnék, a fenébe is! :D Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori, 27 éves vagyok. A farkamat anyámon és rajtam kívül egy urulógus bácsi látta aki kezelte a fitymaszűkületemet kiskoromban, illetve felnőtt koromban egy kopasz doktorúr valami Kelep ragasztót kent az ujjára és megtapogatta a prosztatámat. Meg a golyóimat.

Ennyi szexuális kalandom volt az elmúlt 27 évben :D


Tudom van velem baj. Az elveimmel legfőképpen... Ugyanis nincs még egy olyan segghülye valaki a Földön mint én :D

Szerintem nincs velem külsőre probléma, bírnak a lányok, tudok is velük beszélni. Bár a jó nőktől mindig lefagyok. Volt több barátnőm is, de az elvem az volt, hogy azzal vesztem el akit igazán szeretek. Nem voltak túl hosszú kapcsolatok, csak pár hónap - így valahogy mindig lemaradtam a tűzkeresztségről. Az egyik barátnőmmel végül azért szakítottunk meg szűz voltam és emiatt elvesztettem a férfiasságomat előtte. Hát ennyi.

Egyéjszakás kalandjaim is lehettek volna többször is, és nem is ronda bányarémekkel, partik után. Csakhogy ott volt a fránya elvem, hogy csak azzal lesz akit igazán szeretek. Na meg szűzen bénázni egy egyéjszakáson? Ehhez tényleg félénk és szégyellős voltam. Amúgy angyali lényként láttam a nőket, akikért lehoznám a csillagokat.


Mára azt gondolom ez egy óriási baromság volt. A nők is emberek, és főképp baromira utálják, hogyha valaki túl jófiú, romantikus, kedves és tejben vajban fürdetné őket. Tényleg a legnagyobb sikerem mindig akkor volt a nőknél, hogyha határozottan keményen kezeltem őket, illetve vicces szórakoztató társként, nem pedig egy filmből kicsöppent bár unalmas romantikus férfiszeretőként. Sajnos felnőttem, elment a fiatalságom, bár 20-nál többnek még sohasem néztek. így már nem könnyű csajozni, főleg hogy baromi kevés ideje van partizni az embernek másoddiploma, karrier, saját cég stb mellett. így baromi nehéz. Sajnos bár sok embert ismerek, sok lányt is, mind-mind foglalt boldog kapcsolatban él, vagy épp inkább csak barátként tartanám meg :D


Szóval ti mit tanácsolnátok? Én el nem mondom többet nőnek, hogy szűz vagyok, mert kb kiröhögött a legutóbbi barátnőm is, onnantól vége volt az önbecsülésemnek.


Gondoltam már prostira is, elmegyek átesek a tűzkeresztségen, egy gonddal kevesebb.


Esetleg Tinderezzek? :D Ott is az a baj, hogy szűzként kéne helytállni és farkastörvények uralkodnak :D Ott nem lehet bénázni. Az a baj a szüzességem már béklyóként tart fogva pszichológiailag, annnyira beleégett a tudatomba.

Hát ennyi, most változtatni akarok valami, mert a Kelepragasztós prosztatavizsgálat Dr. Bruce Wilissel kicsit már sok volt :D



#szüzesség #prostituált #Tinder #vénszűz #szappanozottbetonasztal #Kelep Ragasztó #Dr. Bruce Willis
2015. aug. 13. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:
Mondom elismerem én csináltam rosszul az elcseszett elveimmel 23-25 éves koromig, amikor is még tele voltam lehetőségekkel. Rengeteg időm volt bulizni. Volt olyan hogy két csaj között kellett vacillálnom. és igen csak jó nők voltak. (végül pont azt a csajt fogtam ki aki kiröhögött és megalázott a barátnői előtt a szüzességem miatt) Szóval tényleg ostoba vagyok mint egy fa. Tavaly rámmászott egy becsicsentett 40-es nő egy fesztiválon :D Na akkor kellett volna lépnem...de olyan megalázó lett volna. Illetve egy meleg boltos srác is bepróbálkozott :D Asszem a homo-mókát kihagyom, mert az a Kelep Ragasztó rávilágított hogy echte heteró vagyok :D
2015. aug. 13. 11:50
 12/75 A kérdező kommentje:
9# Igen én is erre gondoltam. Egy szüzességelvesztő inkubátor valami kedves szép lakásos lánynál. Mintha csak én írtam volna, pont arra gondoltam hogy soha semmi csók, nyalifali meg ilyenek csak hogy oldja a gátlásaimat. Legalább szimbolikusan elmondhassam, hogy nem vagyok már szűz. Persze soha senkinek nem mondanám el, ez nálam alapszabály.
2015. aug. 13. 11:53
 13/75 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem értem. Egy sikeres, helyes pasi vagy, el nem tudom képzelni, hogy bárki is fennakadjon azon, hogy még szűz vagy... Vannak ilyen agyhalott nők? :) Elképesztő... Szerintem is próbálkozz nyugodtan, senkit nem fog zavarni, hogy szűz vagy (legalábbis eddig ezt hittem), csak egyszerűen feküdjetek le, már az elején... Eddig amúgy is megvolt, csak nem léptél, nem? :) Pedig csak kérni kell szerintem... :D (N)
2015. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 A kérdező kommentje:
Igen ott volt a hiba, hogy 2 barátnőm is szűz volt, 18-19 évesek. Ők pedig elvárták volna, hogy ne bénázzak... illetve elvártak volna egy amolyan alfahím konzervnyitó srácot, aki profin bevezeti őket a szex világába. Ma már persze sok mindent máshogy csinálnék - túl sokat gondolkoztam.
2015. aug. 13. 11:58
 15/75 anonim ***** válasza:

Jól látod, ezek az elvek a gyakorlatban nem működnek. Addig meddig válogattál, hogy senki se lett elég jó, hogy széttehesse a lábát. Vagy mire széttehette volna más baj adódott...


Biztos van az a nő akinek érdemes téged betanítani, csak mire kiválogatod, kivárod, kivárja... nyugdíjba mész.


Igaza van a 6 -os válaszolónak. Ha akarsz valamit, hát csináld!


Valami baj az egész életviteleddel van. Karrier, másoddiploma, saját cég ezek a dolgok nem arra valók, hogy az ember elfoglalja és leterhelje magát vele, hanem arra hogy élvezd az előnyeiket és maradjon időd azzal foglalkozni amit igazán szeretsz. Pl. megdugni végre egy nőt.

2015. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
ennyi fas..ot amit iirnak.....nehogy kur..z, csak ingyen kuakat szedj , add mar meg a szamodat vegre azt elmondom mert ezek annyi fasagot hordanak ossze, hogy egy ujabb elvi baromsagba kergetnek.....
2015. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
55%
ugyan ez van velem is, csak 16 evesen, de inkabb feladom az elveim!xd A hetvegen bepinazok:DD
2015. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:

Kérdező: mégcsak annyi, hogy én is azzal szerettem volna elveszteni,akit igazán szeretek,meg is történt és képzeld kiderült mégsem ő az igazi :(


Veled egyidős vagyok, és sajnos a mai napig keresem azt,akivel kölcsönös igazi szerelem és szeretkezés lehet. De számomra ilyen csak pillanatokra volt.


Sz*r világot élünk,mi?

2015. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
Nem kell Ennyire túldramatizálni a dolgot.
2015. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:

akkor én mit szóljak ? Méreteim nem jók, ezért vagyok szűz

170 cm

14 cm

Nálad próbálkoznak a csajok is, sőt ahoyg írtad 40-es is..

Engemet meg észre se vesznek, pedig nem mondanám csúnyának magam, de az hogy már eleve alacsoyn az emebr igy levegőnek is néznek, még a 160-as csajok is.



gondolom te vagy legalább 180 cm

pénisz meg legalább 16 cm


eltaláltam ?

2015. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!