Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 27 éves szűz srác. Tanácsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 27 éves szűz srác. Tanácsot kérnék, a fenébe is! :D Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori, 27 éves vagyok. A farkamat anyámon és rajtam kívül egy urulógus bácsi látta aki kezelte a fitymaszűkületemet kiskoromban, illetve felnőtt koromban egy kopasz doktorúr valami Kelep ragasztót kent az ujjára és megtapogatta a prosztatámat. Meg a golyóimat.

Ennyi szexuális kalandom volt az elmúlt 27 évben :D


Tudom van velem baj. Az elveimmel legfőképpen... Ugyanis nincs még egy olyan segghülye valaki a Földön mint én :D

Szerintem nincs velem külsőre probléma, bírnak a lányok, tudok is velük beszélni. Bár a jó nőktől mindig lefagyok. Volt több barátnőm is, de az elvem az volt, hogy azzal vesztem el akit igazán szeretek. Nem voltak túl hosszú kapcsolatok, csak pár hónap - így valahogy mindig lemaradtam a tűzkeresztségről. Az egyik barátnőmmel végül azért szakítottunk meg szűz voltam és emiatt elvesztettem a férfiasságomat előtte. Hát ennyi.

Egyéjszakás kalandjaim is lehettek volna többször is, és nem is ronda bányarémekkel, partik után. Csakhogy ott volt a fránya elvem, hogy csak azzal lesz akit igazán szeretek. Na meg szűzen bénázni egy egyéjszakáson? Ehhez tényleg félénk és szégyellős voltam. Amúgy angyali lényként láttam a nőket, akikért lehoznám a csillagokat.


Mára azt gondolom ez egy óriási baromság volt. A nők is emberek, és főképp baromira utálják, hogyha valaki túl jófiú, romantikus, kedves és tejben vajban fürdetné őket. Tényleg a legnagyobb sikerem mindig akkor volt a nőknél, hogyha határozottan keményen kezeltem őket, illetve vicces szórakoztató társként, nem pedig egy filmből kicsöppent bár unalmas romantikus férfiszeretőként. Sajnos felnőttem, elment a fiatalságom, bár 20-nál többnek még sohasem néztek. így már nem könnyű csajozni, főleg hogy baromi kevés ideje van partizni az embernek másoddiploma, karrier, saját cég stb mellett. így baromi nehéz. Sajnos bár sok embert ismerek, sok lányt is, mind-mind foglalt boldog kapcsolatban él, vagy épp inkább csak barátként tartanám meg :D


Szóval ti mit tanácsolnátok? Én el nem mondom többet nőnek, hogy szűz vagyok, mert kb kiröhögött a legutóbbi barátnőm is, onnantól vége volt az önbecsülésemnek.


Gondoltam már prostira is, elmegyek átesek a tűzkeresztségen, egy gonddal kevesebb.


Esetleg Tinderezzek? :D Ott is az a baj, hogy szűzként kéne helytállni és farkastörvények uralkodnak :D Ott nem lehet bénázni. Az a baj a szüzességem már béklyóként tart fogva pszichológiailag, annnyira beleégett a tudatomba.

Hát ennyi, most változtatni akarok valami, mert a Kelepragasztós prosztatavizsgálat Dr. Bruce Wilissel kicsit már sok volt :D



#szüzesség #prostituált #Tinder #vénszűz #szappanozottbetonasztal #Kelep Ragasztó #Dr. Bruce Willis
2015. aug. 13. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:
Áh, szokásos sztori, megismertem egy elég jó csajt, de aztán nem jutottam el vele az ágyig (nem mondtam el neki a dolgot amúgy). Nem illettünk nagyon össze, bár tényleg eléggé dög volt. Közbeszólt az is, hogy mindketten baromira elfoglaltak vagyunk... nem tudom ti mondjuk egy orvosi egyetem mellett hogyan ápoltok egy jól működő kapcsolatot, de ez nekem nem megy egyszerűen. Kicsit introvert vagyok és rengeteg energiát kivesz belőlem egy kezdődő kapcsolat. Vagy elrévedek szerelmesen a barátnőmmel, vagy tanulok és dolgozok. A kettő nem megy együtt...tényleg max csak baráti szexkapcsolat pár hetente. Szar de ez van.
2015. dec. 13. 18:21
 62/75 A kérdező kommentje:
...de örülök is hogy így alakult, még korán szakítottunk. Mert különben tuti nem sikerül a félévem és még egy teljes évet rohadhatok a suliban :D 800 ezer Ft-ért...
2015. dec. 13. 18:23
 63/75 anonim ***** válasza:
Gyártsad csak a kifogásokat.
2015. dec. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 A kérdező kommentje:

Nem gyártom... összejöttem egy kimondottan jó csajjal, elmentem ismerkedni, emberek közé és később elhívtam randizni, el is jött stb... csak nem voltunk egymásnak valóak ennyi. Nem vagyok magam alatt, lesz még alkalom bőven.


Legközelebb majd jobban fog menni, évek óta először "csajoztam"...

2015. dec. 14. 17:12
 65/75 anonim ***** válasza:
Én drukkolok!! :D Egyszer eljön a Te időd is
2015. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:

figy, nagyon sok az olyan pasi (és nő) aki nem jön össze valakivel, mert nem az igazi, nem a hercegnő akire vágyik, viszont így tuti nem találsz senkit. Én mindig azt tanácsoltam, hogy ha egy ideje nem volt már kapcsolatod, gyere össze egy lánnyal akivel habár nincs szerelem, de nem bánod ha együtt vagy vele. Egy csomó mindent lehet rajta "gyakorolni", nem jössz ki a játékból sem és mégis van valakid, ha még csak rövid időre is. Nem kell egyből házasságra gondolni, állj úgy hozzá, hogy összeszedsz egy csajt fél évre akivel bulizgatsz, filmezel, beszélgetsz és szexelsz úgy ahogy az időd engedi. Nem kell minden szabad idődet rá költeni, egy kapcsolat nem erről szól.


Plusz csajok szemében is vonzóbb vagy ha van/tudsz kapcsolatod/kapcsolatot fent tartani.

2015. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt csinaltam. Kiprobaltam, nem jott be... de ő is mast keresett. Majd legkozelebb. Par het eleg volt ebbol.

Viszont volt mar olyan kapcsolatom, ahol nem voltam szerelmes, csak egy atlag butacska csaj volt, keves kozos dologgal de amugy jol elvltunk egy ideig. Na ilyen soha tobbet. Inkabb orokke egyedul maradok, de ez a befőtt szar senkinek nem jo, hogy aztan kidobjam ha megunom. Sokan vannak igy kapcsolatban eveken keresztul. En max par hetig birom ezt jatszani, annyi ido alatt el lehet donteni jo vagy sem.

2015. dec. 15. 09:45
 68/75 anonim ***** válasza:
kva nagy szakerto kezdesz kenni a szuz futyikeddel oregem....ha meg ekkora elhetetlen vagy akkor ne sirjal h nem tudod milyen masba elvezni nem a markosba ilyen hulye gondolatokkal sosem szopnak ke max 50 evesen a naszejszakan a pincer ha fizetsz neki XD
2015. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
Amúgy is egyedül maradsz örökre.
2015. dec. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 A kérdező kommentje:

#68 Emlékeztetlek ezeket te írtad:


"igazabol szte, ott van a kutya elasva, hogy unom mar a sok hulye kurat kuuni annyira sablonos okset basni h a falat nezem mar kozben"


"erted na olyan unalmas azosszes k""va ugyanugy szopik meg minden eleg farasztoak"


Lehet szakértője vagy a dolognak, de inkább vagyok ilyen, mint egy primitív ösztönlény, kb annyi agysejtje van mint egy fonalféregnek.


Egyébként meg nem tudom mi bajotok, elmegyek egy bulira hosszú idő után, és egyből becsajozok, ráadásul egy igencsak jó nővel. Csak nem jött össze hosszabb távra. Ennyi. Inkább az idősebb pasikra bukik...pont. vagy mit csináltam volna, verjem össze és erőszakoljam meg? (Primitív barátunkból kinézem az ilyet) Inkább visszatért a hitem a csajozásban... de nem vagyok egy kapcsolatfüggő atka. majd ismerkedek csajokkal, eljárok partizni mint régen aztán előbb-utóbb jön. Nem csak "basni" akarok, hanem valami értelmes csajt is akivel jólérzem magamat, ennyi. Probléma megszűnt, el lehet felejteni a kérdést.

2015. dec. 18. 15:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!