Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 27 éves szűz srác. Tanácsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 27 éves szűz srác. Tanácsot kérnék, a fenébe is! :D Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori, 27 éves vagyok. A farkamat anyámon és rajtam kívül egy urulógus bácsi látta aki kezelte a fitymaszűkületemet kiskoromban, illetve felnőtt koromban egy kopasz doktorúr valami Kelep ragasztót kent az ujjára és megtapogatta a prosztatámat. Meg a golyóimat.

Ennyi szexuális kalandom volt az elmúlt 27 évben :D


Tudom van velem baj. Az elveimmel legfőképpen... Ugyanis nincs még egy olyan segghülye valaki a Földön mint én :D

Szerintem nincs velem külsőre probléma, bírnak a lányok, tudok is velük beszélni. Bár a jó nőktől mindig lefagyok. Volt több barátnőm is, de az elvem az volt, hogy azzal vesztem el akit igazán szeretek. Nem voltak túl hosszú kapcsolatok, csak pár hónap - így valahogy mindig lemaradtam a tűzkeresztségről. Az egyik barátnőmmel végül azért szakítottunk meg szűz voltam és emiatt elvesztettem a férfiasságomat előtte. Hát ennyi.

Egyéjszakás kalandjaim is lehettek volna többször is, és nem is ronda bányarémekkel, partik után. Csakhogy ott volt a fránya elvem, hogy csak azzal lesz akit igazán szeretek. Na meg szűzen bénázni egy egyéjszakáson? Ehhez tényleg félénk és szégyellős voltam. Amúgy angyali lényként láttam a nőket, akikért lehoznám a csillagokat.


Mára azt gondolom ez egy óriási baromság volt. A nők is emberek, és főképp baromira utálják, hogyha valaki túl jófiú, romantikus, kedves és tejben vajban fürdetné őket. Tényleg a legnagyobb sikerem mindig akkor volt a nőknél, hogyha határozottan keményen kezeltem őket, illetve vicces szórakoztató társként, nem pedig egy filmből kicsöppent bár unalmas romantikus férfiszeretőként. Sajnos felnőttem, elment a fiatalságom, bár 20-nál többnek még sohasem néztek. így már nem könnyű csajozni, főleg hogy baromi kevés ideje van partizni az embernek másoddiploma, karrier, saját cég stb mellett. így baromi nehéz. Sajnos bár sok embert ismerek, sok lányt is, mind-mind foglalt boldog kapcsolatban él, vagy épp inkább csak barátként tartanám meg :D


Szóval ti mit tanácsolnátok? Én el nem mondom többet nőnek, hogy szűz vagyok, mert kb kiröhögött a legutóbbi barátnőm is, onnantól vége volt az önbecsülésemnek.


Gondoltam már prostira is, elmegyek átesek a tűzkeresztségen, egy gonddal kevesebb.


Esetleg Tinderezzek? :D Ott is az a baj, hogy szűzként kéne helytállni és farkastörvények uralkodnak :D Ott nem lehet bénázni. Az a baj a szüzességem már béklyóként tart fogva pszichológiailag, annnyira beleégett a tudatomba.

Hát ennyi, most változtatni akarok valami, mert a Kelepragasztós prosztatavizsgálat Dr. Bruce Wilissel kicsit már sok volt :D



#szüzesség #prostituált #Tinder #vénszűz #szappanozottbetonasztal #Kelep Ragasztó #Dr. Bruce Willis
2015. aug. 13. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:
Grat... bár én inkább arra lennék büszke a helyedben, hogy hogyan sikerült technikailag elérni a 12%-os válaszadási hasznosságot :D
2015. aug. 14. 01:22
 32/75 anonim ***** válasza:
0%
12 szazalek ja....de neked is elmondtam vna teloba h mit hogy kell de nem vagy kivancsira....ink verjed meg par even keresztul...utana mar ugysem all fel XD
2015. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
Lehet ha megfektetsz egy rosszlányt akkor megváltozik a véleményed, errôl a csak mély érzelmek árán mehet a reszelde dologrol. Akkor te is nyomhatod a pia+ könnyû vérû nöcske az ágyban cuccot. Egyébként én is úgy gondolkodtam mint te, de bezony az elmult években durva dolgokat láttam( a pálmát az vitte amikor az öcsémet les..pta a disco közepén egy csaj) ugy hogy már lassan rájöttem, a nôk nagyrésze csak egy kemény férfit+ bráner kombot akarnak, semmint a mély valódi érzelmeket. Hidd el, sokáig éltél álomvilágban, ami igen meszze van a valóságtol. Ideje felébredni. Mondjuk jó hogy én adok tanácsot neked, 26 vagyok és szintén szûz.
2015. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:

"Ez nem kifogáshalmaz. Egyszerűen nincs időm eljárni bulizni. Hétvégén sem. Örülök ha hazaesek élve. Azt elismerheted, hogy így baromi nehéz lányokkal ismerkedni, főleg aki mondjuk átlagos srác."


Tényleg nem kifogás. Egy hasonló kérdésemben obamát hoztam fel példának miszerint bármit is tegyen mindennap olvas 15 percet sőt sorozatokat is darál ill más normális tevékenységet is végez. Nehogymár elfoglaltabb legyél mint az usa elnöke. Arra van időd amire akarod. És már jön is a nyomi kamuduma a szexről amit erősen tulidealizálsz holott öt éve ketesned kellett volna egy jobb prostituáltat vagy egyéjszakás riherongyot. Dugtál volna egy jót és leesett volna rólad egy hatalmas teher.

A másik hogy te átlagos vagy. Milyennek kéne kenbed akkor? Ne is válaszolj, sejtem.

A 14%-nak igaza van, verjed csak a fa...dat, az való neked.

2015. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van, már sok éve ki kellett volna használnom a lehetőségeket.


~3.5 éve megismertem életem nőjét. Gyönyörű magas, hosszú barna haj, modell alkat, kedves aranyos pofi, elvont lökött mint én. Pont akkor ismertem meg, amikor iszonyatosan kellett volna tanulni, vén fejjel humán beállítottságból 2-es matekkal akartam nekivágni egy mérnök/természettudományos szaknak. Mindent újra kellett tanulnom, matek, kémia,fizika, biológia nulláról. Ehelyett elcsesztem az időmet vele. Természetesen nem is sikerült a felvételi... 1 évet csúsztam, 1 év elment a levesbe az életemből. Még át is vert a csaj az utolsó 1 hónapban. Megérte? Qrvára nem.


Akkor határoztam el, hogy innentől kezdve se nő, se barát, se alkohol, se parti, semmiféle szórakozás nem fog többé éveket elvenni tőlem. Be is tartottam 3 éven keresztül alig ittam, minden pénzemet félretettem, nem jártam el szórakozni, hanem hazamentem aludni vagy tanulni, hétvégén is. Semmi nem is vonta el a figyelmemet... lehet nem csajoztam, alig ismertem meg embereket, alig volt kalandom az utóbbi 3 évben, viszont százszor többet elértem mint együttvéve 27 év alatt. Abszolút megérte, mert egyenesbe jött az életem. Ezt csak így lehetett, 10 évnyi lemaradást kellett bepótolnom, pont leszarom ki mit gondol, tudom milyen óriási dolog amit elértem. Kb félig az orvosi egyetem, és az pedig nagyon brutális ám. Ott tényleg no life aki komolyan veszi. Van ismerősöm onnan, együtt tanultunk közös tárgyakat.


Majd most változtatok szépen lassan és visszaszocializálódok. Nem egyszerű, de abszolút megérte ez a spártai szigor. Az életemet mentette meg...

2015. aug. 14. 11:44
 36/75 anonim ***** válasza:
35%
rajtad nem lehet segiteni tanuljal te szerencsetlen......olyan vagy mint faterom az is ezt csinalta, most meg 50 evesen a noket lesi meg furan idegen szemmel beszel roluk mert nem elte ki.....es o is tuul sokatlat az egeszbe...ha ehes vagy eszel ha hugyoznod kell pisalsz ha kanos vagy dugsz...nincs semmi mogotte siman berakod azt kesz de ha neked tobbet er tanulni mint beleelvezni mas szajaba, akkor hajra sok sikert
2015. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom, 3-4 év áldozat szerintem megéri, hogyha külföldön megkeresel 1-2 millió között kezdőfizetéssel... és a munka csak játék és szórakozás mert azt csinálod ami a szenvedélyed....

De ttéényleg értelmesebb egymás szájába verni, ahogy javaslod :) minek is kiemelkedni az ösztönös állati létből...

2015. aug. 14. 14:11
 38/75 anonim ***** válasza:
0%
allati let...XD uuristen nem is kell kiemelkedni pont az a jo h dugas kozben nem ember vagy hanem allat, elfelejted h ember vagy nincsenek gatlasaid stb de te ilyen elvont egy gyerek vagy uugylatom......es nem tom h lehet a melod a hobbid is egyben mert vizimentokent nekem elegkozel all a hobby a munkahoz mivel egesznap csak k"""vakat hajkuraszok a strandon, de neked....XD ilyen mentalitassal szuz is maradsz oregem engedd mar el a spermadat a szelben es szopass meg egy ingyen kur..at ha ennyi penzed van akk egy jo kocsival alj meg vhol es kerdezd meg h nem szopna e le benne...ugyis megfogja tenni
2015. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:

Mi a francnak mentél 2-es matekkal mérnökire, amikor azt sokan 5-sel sem bírják?

Nekem középsuluban 3-nál jobb hegyem nem volt belőle eszembe se jutott mérnökire menni. Ez csak a sajat hülyeséged. A 14-esnek igaza van.

2015. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:

Legutóbb 5 egész felett volt a súlyozott átlagom, szóval nincs lehetetlen. Mondjuk pont leszarom ezt, mert úgy is az a lényeg milyen projecteken, kutatáson dolgozol, nem a jegyek. Csak az első 1-2-3 félév volt nagyon nehéz.


A lényeg, hogy bármi megvalósítható, csak rettentően kell koncentrálni, nem szabad hogy semmi elvonja az ember figyelmét... most már beérett a dolog, lazább is, lehet koncentrálni a nőkre meg a szórakozásra :) de ha nem dolgozok vasakarattal az elején, akkor már rég kirúgtak volna... még így is majdnem kiestem az elején.

2015. aug. 15. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!