Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy elvárás a férjemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás a férjemmel szemben, hogy 2-3 hónap után végre lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
26 évesek vagyunk,2 éve házasok.Az utóbbi hónapok elég nehezek voltak,sajnos sokat veszekedtünk.Majdnem két hete nyaralunk,ami szintén nem zökkenőmentes,mert közbejött egy-két probléma,de én igényelném,hogy a mindennapi gondok ellenére együtt legyünk.Ma is elmentünk pár barátunkkal szórakozni és én megkértem,hogy ne igyon túl sokat,hogy alvás helyett foglalkozzon velem,de még mindig a fiúkkal iszik,ahelyett,hogy velem lenne.Én már ezt nagyon nem bírom.Még beszélgetni se nagyon jut rám energiája,nemhogy másra.
2015. szept. 2. 00:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
# 9: Ez elég szomorú, hogy beérnéd egy rossz kapcsolattal is, csak hogy legyen már valaki... valószínűleg ezért nem találsz senkit, mert ez érződik rajtad, hogy már ennyire mindegy, csak valaki legyen....
2015. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,meg néha gondolom,hogy nem a szex a lényeg.De olykor pedig nagyon is lényegesnek érzem,mint például most.Ez lett volna az utolsó nyugodt esténk,amikor együtt lehettünk volna,de nem lett belőle semmi.
2015. szept. 2. 00:19
 13/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem azzal van a baj,hogy 24 évesen házasodtatok össze! Hanem az emberrel van baj akihez hozzá mentél!
2015. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz! A szex a kapcsolat 1/3-ad része.
2015. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

# 12: nem csak a szex fontos, de ha hiányzik, az komoly problémát okoz.

Adott esetben pedig nem csak a szexszel van a gond, hanem azzal, hogy a férjed magasról tesz az igényeidre, a kéréseidre, és esze ágában sincs figyelembe venni, hogy TE mit szeretnél.

Emellett pedig (te írtad) van ott más baj is, ha folyamatosan veszekedtek...

2015. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
12%
Állandóan csak a sex.....nem lehet élni sex nélkül...csak a sex , ha nincs sex akkor menj a oda.../.....sex....sex..... ez az élet .....a sex....
2015. szept. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
22%
Én szívesen kielégíteném a vágyaidat :))
2015. szept. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
67%

Csudálatos dolog a házasság, ugye?

Szextelenségre ítélve életed végéig...

2015. szept. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van: sok a problémátok,kultúráltan megbeszélitek.

Ha ez lehetetlen,váltok.

2015. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Én barom voltam,hogy vártam 4 évig,hátha kijózanodik, és beszélhetünk,ne adj isten lesz szex. Elvesztegettem az életemből 4 évet,ami csodás is lehetett volna...
2015. szept. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!