Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy elvárás a férjemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás a férjemmel szemben, hogy 2-3 hónap után végre lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
26 évesek vagyunk,2 éve házasok.Az utóbbi hónapok elég nehezek voltak,sajnos sokat veszekedtünk.Majdnem két hete nyaralunk,ami szintén nem zökkenőmentes,mert közbejött egy-két probléma,de én igényelném,hogy a mindennapi gondok ellenére együtt legyünk.Ma is elmentünk pár barátunkkal szórakozni és én megkértem,hogy ne igyon túl sokat,hogy alvás helyett foglalkozzon velem,de még mindig a fiúkkal iszik,ahelyett,hogy velem lenne.Én már ezt nagyon nem bírom.Még beszélgetni se nagyon jut rám energiája,nemhogy másra.
2015. szept. 2. 00:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

kommunikacios problemak vannak az biztos, tehat egy ferfi tenyleg nem erti (plane ittasan) az olyan dolgokat hogy foglalkozzon velem..mikozben a szexre gondolsz. tudom, nem szeretsz az ilyesmirol nyiltan beszelni, es nem is volt neked ez fontos eddig, de ha folytatast akarsz akkor meg kell tanulj. orgazmus nelkul akarod leelni a hatralevo eleted?


amugy meg tenyleg miert hazasodtal ilyen fiatalon? olyan emberrel akit mint latod nem is erdekelsz. tudja hogy vele maradsz minden ok, szarik az egeszre. videken nottel fel, es a szuleidnek fontos volt a hazassag vagy mi?


de valoszinuleg a szex csak egy kis tunete az egesznek, teged az zavar hogy nem torodik veled, es ugy erzed nem vagy neki fontos. ezen meg javitani talan ugy lehetne ha erzi hogy elveszithet, de valszeg azis csak atmeneti lenne.

ilyen fiatalon jo nokent, ne kurd el a legszebb eveidet, tele van a vilag olyan pasikal akiknek te lennel a szeme fenye!

2015. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló.

Azért házasodtunk össze, mert vidéken ez a sorrend: járás, eljegyzés, házasság. Plusz szeretjük egymást (persze szeretettel,nem szerelemmel) és megszoktuk egymást. Ennyi év után nehéz lenne elképzelnünk az életünket egymás nélkül.

Állandóan megbeszéljük, hogy javítunk a kapcsolatunkon, de mindig sikerül összeveszni valamin. Szerinte az én igényeimnek nem lehet megfelelni, szerintem pedig az semmi, hogy arra vágyom, hogy a férjem kommunikáljon velem, foglalkozzon a lelkemmel és persze a testemmel is.

2015. szept. 13. 21:54
 33/36 anonim ***** válasza:
Csak úgy mellékesen szeretném megjegyezni, hogy az érvényben lévő törvény szerint házaspárok között a szex elutasítása válóoknak számít!
2015. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 poiu ***** válasza:

Az orgazmus dolog önmagában nem nagy ügy, ha szeretkezés közben vibrátort használsz, akkor összejön, ez teljesen normális. Próbáld ki.

De ha ez sem jó neki, akkor a férjed nagy valószínűséggel alkoholista. Ha így van, akkor menekülj!

2015. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

31-es vagyok, enis videken elek. hat akkor megjobban szar a helyzet.


de amugy figyeled az elozo kommentjeid? nagyon negativan irtad le a hoelyzetet, volt ahol azt is hogy "nagyon rossz vege lesz". most pedig hogy szeretitek egymast es hozzaszokatatok a masikhoz stb. mar jobb a helyzet? vagy csak te torodtel bele a rosszba?


videken tenyleg szar a helyzet. ismerek reszeges ferjeket, vagy amelyik uti stb es eszuk agaban sincs valni! neluk ez nem is opcio. annyira szegyelnek magukat, es annyira nem tudjak elkepzelni az eletet ugy hogy hajadonok es keresnek uj tarasat, hogy inkabb turik azt ami tudjak hogy szar, es kb 0,1% esely van ra hogy megvaltozik majd valaha..

2015. szept. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Egyàtalán nem volt még orgazmusod, vagy csak szex közben nem megy? Nem mindegy?

Èn a hejedbe megpròbálkoznék az orállal!

Hátha ùgy menni fog!

2015. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!