Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy elvárás a férjemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás a férjemmel szemben, hogy 2-3 hónap után végre lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
26 évesek vagyunk,2 éve házasok.Az utóbbi hónapok elég nehezek voltak,sajnos sokat veszekedtünk.Majdnem két hete nyaralunk,ami szintén nem zökkenőmentes,mert közbejött egy-két probléma,de én igényelném,hogy a mindennapi gondok ellenére együtt legyünk.Ma is elmentünk pár barátunkkal szórakozni és én megkértem,hogy ne igyon túl sokat,hogy alvás helyett foglalkozzon velem,de még mindig a fiúkkal iszik,ahelyett,hogy velem lenne.Én már ezt nagyon nem bírom.Még beszélgetni se nagyon jut rám energiája,nemhogy másra.
2015. szept. 2. 00:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
73%
sztem ha nem tudjátok nagyon gyorsan megoldani, akkor váljatok. 26-27 évesen még könnyebb új párt találni, mint 30+...
2015. szept. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 menta34 ***** válasza:
100%

Ha nem vesztette el az érdeklődését irántad (meghíztál, van valakije, stb.) akkor bár utálom én is ezt mondani, de ez kommunikációs hiba.

Ha megfogadsz egy tanácsot, pl. ne azt mond neki, hogy ne igyon túl sokat, hanem, hogy este meg kell dugjon.


mi az, hogy nem volt orgazmusod? nem az, hogy hihetetlen, hanem, hogy butaság ezt hagyd...


Ami pedig a veszekedéseket illeti: szar a szex, persze, hogy veszekedtek.

2015. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 electroman75 ***** válasza:
82%
Kíváncsi lennék hány privát levelet kapott a hölgyemény:))
2015. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
80%

Ja ez nekem is eszembe jutott,hogy szexpartnerkereső hirdetés volna... :-)

Lehet,rossz vagyok,vagy csak tapadztalt.

2015. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 pinkpancser ***** válasza:
95%

Igaza van Lady Lavendernek (19#).

Amúgy meg szólj a férjednek, hogy a héten szex lesz, akár ott lesz akár nem.

2015. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz :-)

Egy darab olyan levelet sem kaptam,amire gondolnátok és örülök is neki,mivel nem ez volt a célja a kérdésem feltevésének.

Nem híztam meg,stb,sőt,épp ellenkezőleg.Minden nap teszek azért,hogy egyre jobban nézzek ki,egy szava se lehetne rám,mivel a környezetünkben mindenki "elengedi" magát a házasság után,mert már neki mindegy hogy néz ki.Na én nem ez a típus vagyok.Most fogytam 6 kilót,elképesztően sok munkával.173 cm vagyok,65 kg voltam és nagyon nehéz volt elérnem az 59-et,ami a célom volt.

Komolyan mondom nem értem,hogy valaki hogy nem tudja értékelni azt,amije van.Ő az egyetlen férfi az életemben,rajta kívül mással nem voltam,soha meg nem csaltam,dolgozom,nem várom el,hogy eltartson,pedig sok ilyen példa van a környezetünkben,házias vagyok,bármit megfőzök,megsütök,tisztaságmániás,nem hagyom szanaszét a lakást,ezen kívül pedig ugye igyekszem,hogy a lehető legjobban nézzek ki.Nyilván vannak rossz tulajdonságaim is,mint mindenki másnak,de az nem igazán említésre méltó.Azért vagyok ezen felháborodva,mert olyan sok nőt ismerek,akiket eltartanak,otthon ülnek,de nem csinálnak semmit még a lakásban sem,nem néznek ki jól,csak esznek és híznak,sok esetben még a mindennap dolgozó férjüket meg is csalják,erre ezek a férjek oda meg vissza vannak a feleségeikért.Ezeket el szoktam mondani a páromnak,olyankor előadja,hogy milyen szerencsés,stb,de utána elfelejti.

2015. szept. 2. 11:40
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálad is nagy gond van ha még soha nem volt orgazmusod.Ha te nem tudod mi okoz neked örömet,ő honnan tudja ? Először saját magadat kellene feltérképezni.Sok pasinak fontos hogy a nőnek legyen orgazmusa.Ha sorozatban nincs,nem lesz kedve az egészhez,meg bénának fogja magát tartani.Én se szívesen lennék olyannal együtt aki nem képes az orgazmusra.
2015. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Sok nőnek nincs orgazmusa aktus közben. Nekem is csak orálnál vagy ujjazásnál jön össze, és ráadásul nagyon sok idő alatt. A volt férjemmel ugyanez volt a baj: rám unt, pedig neki aztán jó volt, én meg annyira szerettem hogy nem bántam. Eleinte még csinálta nekem kézzel, szájjal de aztán lusta lett. Végül már évente egy-két alkalom lett belőle, el is váltunk, már kisgyerekkel.

Én is úgy gondoltam hogy szeretem és nem fogok panaszkodni a szex miatt. De mindig feszült voltam és ideges és nem éreztem azt hogy már szeret.


Ha rám hallgatsz megpróbáljátok megbeszélni, de ha nem megy, váljatok el. Nem vagyok válás párti, de ha nem oldjátok meg ezt a problémát, csak rosszabb lesz.

2015. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Mintha valamit nem írtál volna le, pedig neked kellene tudnod, hogy miről van szó. Nem alkoholista a férjed ? Nem a fiúkat kedveli ? Nekem volt olyan (egyébként okos) nőismerősöm, aki férjhez ment és csak jóval a házasságkötés után derült ki, hogy a férje a fiúkat szereti... Téged egyáltalán szerelemmel szeret (vagy szeretett) ???
2015. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ha a lang kihunyt,Marad a maszti.Ne bankodj,segitek.40 es nagymeretu pasi.Skypon ha akarod.
2015. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!