Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyi idő után feküdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után feküdtetek le először az első párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
És hány évesek voltatok? Lányok, a barátotok akkor szűz volt? Fiúk, ti mennyit vagytok hajlandóak várni? Tapasztalatokat szívesen elolvasok, köszönöm!

2015. szept. 5. 19:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

14 évesen 3-4 hónap után

18/F

2015. szept. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18 voltam. Két hét után. Lehet, hogy korainak tűnik, de nagyon jól megvoltunk a fiúval, és utána is még sokáig együtt voltunk, egyáltalán nem bántam meg. A barátom egy lánnyal volt előttem, de nem sokszor. Szóval szűz ugyan nem volt, de attól még elég tapasztalatlan volt eleinte.
2015. szept. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A szüzességem már régebben elveszítettem, egyéjszakás kalandban 16 évesen.

Amikor párkapcsolatban feküdtem le először, ott se vártam többet, eleve úgy jöttünk össze, hogy egy közös nyaraláson átmentem hozzá és szexeltünk.


Később is hasonló volt a hozzáállásom, és sosem bántam meg.

2015. szept. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
több mint 1 évet vártunk..mindketten szüzek voltunk.. 23 éves korom előtt 1 héttel adtam oda.. ja és távkapcsolat
2015. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
17 évesek voltunk, mindketten szüzek. Már több éve legjobb barátok voltunk de ha a "hivatalos járás" első napjától számoljuk, akkor 2 hónapot vártunk.
2015. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!