Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményed a tini felnőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a tini felnőtt kapcsolatról ha kb a fiaddal egyidős? 35/N

Figyelt kérdés
19 éves pasival kavarok akit az uszodában ismertem meg?Szerintetek elmondjam a fiamnak (16) vagy tartsam titokban? Igazából attól félek csak hogy egyszer ránk nyit ha véletlenül haza ér vagy meg lát az utcán minket. Nem szeretek hazudozni mert inkább tőlem tudja meg mint mástól lvagy magától jöjjön rá csak nem tudom érzelmileg, lelkileg hogy hatna rá.

2015. szept. 17. 12:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Természetesen volt már szex nem is egyszer
2015. szept. 17. 13:21
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából úgy érintené a fiadat, mint téged az, ha te tudnád meg róla, hogy 16 évesen egy 32 éves nővel "kavar", ahogyan te fogalmaztál.
2015. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, ha jól érzi magát vele, boldog és tudja hogy nem csak kihasználják nem érdekelne különösebben a dolog
2015. szept. 17. 13:25
 14/19 anonim ***** válasza:

A pszichológus nem fogja megmondani,hogy mit tegyél. Bár ez a hazudozás,titkolózás nem a legjobb megoldás. Ha úgy érzed,hogy komoly a dolog közted és a fiú között akkor avasd be a fiadat is,ha csak párszor összejárós szexkapcsolat akkor én nem biztos,hogy elmondanám.

19 éves lány vagyok,de irtóra zavarna ha anyumnak vagy apumnak egy korombeli párja lenne,betegesnek gondolom.

Persze lényeg a boldogság,de akkoris..de mégjobban zavarna ha hónapokig titkolóznának és hazudoznának nekem róla,ez esetben már egyből két elég kemény dolog miatt haragudnék rájuk,ha időbe bevallanák akkor csak egy dolog miatt,és azon túl is tudnék lépni. Elfogadnám,mert mást nem tehetnék,bele telne egy kis időbe,de biztos nem haragudnék sokáig,a hazugságért már annál inkább.


A párod (úristen de fura egy 35 éves nőnek azt írni,hogy egy 19 éves fiú a párja..) tudja,hogy van egy 16 éves fiad?Ő hogy áll a fiadhoz?

Meg engem az is érdekelne,hogy most ez a kapcsolat,hogy működik meg miért jó.

19l

2015. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Tudja hogy van egy fiam de nem találkoztak még, végülis azt mondta hogy kizárt hogy ő bármire is oda figyeljen vele kapcsolatban mert nem akarja hogy apásdit kelljen játszon.Amit meg is értek és én nem is kérném ilyenre. Eredetileg csak szex kapcsolatot akartunk de egymásba szerettünk a barátnőjét is elhagyta értem. Nekem meg nem volt párom már 6 éve csak kb évente két egy éjszakás
2015. szept. 17. 14:00
 16/19 anonim ***** válasza:
16%

Hát nem is tudom mit írjak...


Először is könnyű lehetett a 19 éves fiúnak összeszedni, mivel eléggé kilehettél már, ha 6 éve nem volt párod és évente csak 1-2 szex volt. Uszodába meg még könnyebb lehetett neki, mivel gondolom kigyúrt teste van, magas, és te egyből odáig voltál érte. ( főleg gondolom a pénisze is nagy ) ugye ?


A másik meg nem értem egy 35 éves nő miért nem hozzáillő pasit keres magának ? miért egy kisfiút ? Ennyire kellett már a szex ? Akkor miért nem 16 évest szereztél magadnak ?


Azt hittem, hogy ez a Milf mánia ez csak a kisfiuknál van...de úgy látszik, hogy az érett nőknek is izgató, hogy egy tizenévessel szexelhetnek...és azt hiszik, hogy újra átélhetik a fiatalságukat.


Amúgy meg szerintem a 19 éves srác jól eldicsekszik mindenkinek ,hogy egy 35 éves nőt dugogat...

2015. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem kigyúrt és nem is magas teljesen átlagos. Mondjuk azért nem magam korú párt keresek mert amint meg tudják hogy van egy 16 éves fiam egyből lekoptatnak. Nehogy azt hidd hogy könnyű így párt találni.
2015. szept. 17. 14:37
 18/19 vorarlberna ***** válasza:
Most ketten laktok a fiaddal, te vagy neki minden, biztos azt gondolná, hogy csak kihasznál, amolyan MILF lover típus, de ha szoktál vele a barátnőiről beszélgetni, esetleg úgy, hogy ő nyit, akkor érdemes lenne megemlíteni, hogy anyunak van valakije, szerintem ő is tudja, hogy nem lehet egyedül élni. Talán belátja. Persze,rossz lesz neki, hogy anyunak nemcsak ő van, de ha gurítasz egy olyat, hogy anyu randizni fog ekkor és ekkor, mert van valaki de még nemkomoly, akkor nem kell látnia, de szokhat a gondolathoz. Talán könnyebb lesz, meg ha a 19-es kiállja egy kicsit az időpróbát közben mindig csak kicsit utalsz arra, hogy milyen a pasid akkor jobban fogja viselni. De ehez szerintem pár hónap kell. Véleményem.
2015. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Ha komoly, akkor nyilván elmondanám egy idő után. Viszont ez nem azt jelenti, hogy utána rendszeresen a képébe dörgölném. Tehát oké, hogy tudja, de azért ne találkozzanak :D Szerintem egyikük sem kíváncsi a másikra.
2015. szept. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!