Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző az, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az, hogy ha felszolg@ló akarok lenni egy jó bárban, akkor be kell feküdni a bizonyos szereposztó díványba? 19/l

Figyelt kérdés
Eddig kettőből kettő helyen ez volt.
2015. okt. 1. 19:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igy megy sok helyen, ha picit is jól nézel ki, az mindig ilyen folyamatot generál. Ne add fel keress tovább!
2015. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%
A kerdést olvasgatva az első kérdésem, "felszolg@ló", ezt miért kellett? A felszolgáló biztosan nem izgatja az automata trágárságszűrőt.
2015. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Véletlen. Az á betű, meg a kukac egy billentyűn van a telómon. Rátapintottál a kérdés lényegére.
2015. okt. 1. 21:19
 14/23 anonim ***** válasza:
Bevállalnád?
2015. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%
nagyon gáz akivel le kellett volna feküdni? Én ha nő lennék és valahogy kinéznék, tuti felépíteném a karrieremet a testem bevetésével. A gazdag férfiaknál mindent el lehet érni a puncival. Tudom mert a főnököm is ilyen, és nemhiába vannak bomba jó női kollégáim olyan pozíciókban amire egy férfi sokkal alkalmasabb lenne. És most itt nem a diszkriminációs oldalát nézem hanem mert a munka terület azt kívánná meg.
2015. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#15 Alapvetően igazad van, de ne általánosíts.

Számomra az a hölgy aki az út szélén integet, nem q, de akiket említesz, azok, azok.

És nem a férfiak igénylik, hanem a nők ajánlkoznak fel. Főnök létemre, sok ilyen Qt kell visszautasítanom...

2015. okt. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%
Tisztelt Kérdező! Áruld már hogy honnan következtettél arra hogy meg akarnak dugni? Már bocs de kicsit érdekes hogy egyből azzal kezdenek hogy : Helló szia az állásra jelentkeztél? Igen! Akkor told le léci a nadrágodat meg a bugyit. Köszi Szóval kicsit érdekes
2015. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Állásinterjúra konszolidált kinézet az elvárt, letisztult elegáns feltűzött haj nem sok smink. Nem néztél ki kihívóan? Szerintem ha valakit meg is fektetnének utána tuti nem vennék fel munkába, mert feljelenthetné szexuális zaklatásért a hölgy. :) Szerintem csak megdugják őket azátn keresnek valami normális egyedet.
2015. okt. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
az esetek 90% ban dugni kell ha csini vagy főleg
2015. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem csináld azt, hogy elmész ilyen helyekre egy rejtett kamerával és mikrofonnal. Majd megvárod amíg felkínálkozik.

Ha megteszed, vagy bármi is történne ezek után a kezedben van egy videó. A fantáziádra bízom, hogy mennyit érhet egy ilyen :D

2015. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!