Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, ha meglátom azt...

Miért van az, ha meglátom azt a bizonyos lányt leblokkolok pedig ez eddig nem volt jellemző?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik,húgom által "ismertem" meg ,neki egy jó barátnője.A probléma az ,hogy egyszerűen nem merek hozzászólni pedig ez a félénkség nem volt rám soha jellemző ,volt már jó néhány barátnőm és simán tudtam flörtölni is bárkivel ,de ezt a lányt ,ha meglátom egyszerűen annyira leblokkolok ,hogy köszöni se szoktam neki és hallottam ,hogy ez miatt bunkónak is tart ,teszem hozzá joggal.Az az érdekes még ,hogy ő nem is az a klasszikus bombázó,egyik haveromnak se jön be és eddig nem is ilyen lányok tetszetek.Voltatok hasonló helyzetben?
2014. nov. 12. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

En voltam ez azert volt mert a csaj gyonyoru volt (nem csak szamomra hanem minden pasi odavolt erte) az en onbizalmam viszont nagyon alacsony volt, attol fuggetlenul, h lattam h tetszettem neki.


En is nyitott vagyok, kozvetlen sosem volt bajom a csajozassal de ra csak bamulni tudtam, meg mosolyogni illetve sikerult koszonni de ennyi.Egyszer odajott hozzam kerdezett valamit en meg annyit birtam mondani, hogy "aha" es alltam tovabb mint egy diszfasz. Egyszeruen en is lefagytam.


Ebben sok elutasitastol valo felelem is volt, es amikor hozzamszolt akkor egybol az jutott eszembe, h "komolyan,megiscsak van eselyem? Aztan meg az, h miert allna le egy ilyen luzerrel mint en aki nem mer hozzaszolni.


Mindezek tetejebe voros vagyok amikor ramnez, meg sohajtozok hangosan (tudatalatti, nem dierkt van nem birom kontrollalni) meg panik roham szerusegem van. Szerintem eroltesd meg magad es kerdezd meg, h hogy van,sok sikert

2014. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem eddig nem nagyon volt önbizalom problémám eddig mindig úgy voltam vele ,ha elutasítanak ez van megyek tovább,de most nagyon félek az elutasítástól
2014. nov. 12. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, nalam annyiban mas a dolog mint nalad, hogy az elejen meg rengeteget beszelgettem vele, de aztan beleszerettem es csak remelm, hogy o is belem.


Hidd el nem fog elutasitani, de valahogy el kene neki magyaraznod, hogy miert nem tudsz koszonni, mondjuk ird meg neki sms-ben igy elso korben:-)

Barmilyen hulyen is hangzik van egy csomo lany akinek ez a benaskodas bejon, fogalmam sincs miert.

Ha erzed hogy tetszel neki tehat sokat nez meg ilyesmik, akkor orulni fog annak h elhivod valahova, vagy beszelsz vele, de ha nem mondasz semmit tovabbra sem akkor betudja annak, hogy neked o nem jon be:-)

2014. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!