Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan áll a netes ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan áll a netes ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Ki szokott neten ismerkedni?

És mire, komoly kapcsolat, barátság, esetleg szex?

Aki szexre ismerkedik ő hol, hogyan szokott ismerkedni?

Aki szeretne válaszolni erre a pár kérdésre az válaszoljon nemet, kort megjelölve, ha lehetséges.



2015. okt. 6. 19:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Én szeretek neten ismerkedni, élőben kissé félénk vagyok, gépen keresztül jobban eltudom engedni magam :D De én inkább csak fiúkkal beszélgetek, jobban szeretem a fiúk társaságát.

20+\N

2015. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már tini, de én is szeretek itt ismerkedni, barátkozni, szigorúan barátkozni, beszélgetni. 40+F
2015. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
szeretek , bár sokan hamar rám unnak ... 22/F
2015. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
49%
Csak kapcsolatot felvenni, és megbeszélni a személyes találkozót. Mert csalóka a net.
2015. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
A nagy eskü ellenére,sztem társat találni esély:0. Szexpartnert, 33%
2015. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 opened paradise ***** válasza:
Nem vagyok semmi jónak sem az elrontója,de jelenleg sehogy.
2015. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
több siker mint nem, leginkább lányokkal beszélek/beszéltem, de fiúkkal is társalogtam már itt :D fiúkkal és lányokkal egyaránt haverként indítok, fiúkkal remélem úgy is marad, lányokkal meg nem bánom ha komolyabbra fordul de nem szoktam rá számítani mert így nem ér csalódás, legalább plusz egy jófej lányt ismerek, én így fogom fel, a lányok is tudnak jó haverként szolgálni egy fiúnak:D egyébként eddig egyszer fordult elő hogy komolyabbra fordult valami
2015. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Sikerült már "egy-két dolog" innen, élőben nekem se menne az ismerkedés..

18/F

2015. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

7-es érdekes, hogy megemlíted az itteni ismerkedést.

Bár igaz itt is lehet, én már nem is számolom hány lánnyal ismerkedtem innen élőben, barátság is született, de volt akivel szex lett. :)

2015. okt. 6. 20:23
 10/36 anonim ***** válasza:

Nem szeretek neten ismerkedni. Az más, hogy az ismerőseimmel beszélek, idegenekkel nem. Sok oka van. Először is, ahhoz, hogy valaki szimpatikus lesz-e a végén vagy sem nagyban függ a kisugárzásától, hogy milyen hangsúllyal beszél hozzám.

Még kapcsolatfelvételre sem szeretem használni a netet, de talán csak azért nem, mert számomra furcsa, hisz olyan célirányos az egész. Mint, amikor valaki spontán leszólít az utcán, hogy elkérje a számod vagy hasonló. Azt sem kedvelem.

Ez persze, a sima "barátkozásra" nem vonatkozik, csak a "fiú, lány dolgokra". De közvetlen kapcsolat nélkül, arra is ráunok.

A másik, amit nem szeretek, hogy például itt, azt sem tudom kivel beszélek. Valami érthetetlen felhasználónév, de kedves, ezért beszélgetünk egy kicsit, majd tolakodón küld egy facebook linket és kiderül, hogy egy humortalan, enyhén rasszista cikkeket posztoló, kövér kisfiú.><

Aztán ott van az is, hogy hiába beszéltek interneten sokat, ettől még ha élőben is találkoztok olyan, mintha vad idegen lenne. A net nem helyettesítheti az igazi emberi kapcsolatokat. Maximum, kapcsolatfelvételre, de ha lehet, arra se.

2015. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!