Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan áll a netes ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan áll a netes ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Ki szokott neten ismerkedni?

És mire, komoly kapcsolat, barátság, esetleg szex?

Aki szexre ismerkedik ő hol, hogyan szokott ismerkedni?

Aki szeretne válaszolni erre a pár kérdésre az válaszoljon nemet, kort megjelölve, ha lehetséges.



2015. okt. 6. 19:39
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Itt csak az a baj, hogy nem tudod akivel elkezdesz beszélgetni merre lakik. :)

Én innen megismertem jó pár olyan lányt akik közel laktak hozzám, és szexeltem is innen lánnyal.

De sokkal többel is találkozhattam, szexelhettem volna, ha nem az ország másik végéről beszélgettünk volna. :)

2015. okt. 6. 22:18
 22/36 anonim ***** válasza:
Nekem többnyire épp olyanok jöttek össze, akik messze laknak, akik közel laknának 1. eltűntek 2. foglaltak 3. nem vevők az alkalmi szexre, de többnyire az 1-es :)
2015. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Figyi, én olyan kietlen helyen élek, hogy emberfeletti csoda kéne ahhoz, hogy valaki innen közel lakjon hozzám. :D
2015. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Régen ismerkedtem neten, eleinte jó volt aztán jött a hideg zuhany. Sok rossz élményem lett belőle.

Szexel ne is próbálkozz, mert reménytelen ha nem vagy adonisz vagy nő.

2015. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

24-es.

Ez tévhit. :)

Sőt... Sok nőt inkább lehet megfogni normális beszélgetéssel szexre, mint egy Adonisz külsővel.

Sőt... Én még tovább megyek. Én kinézetre teljesen átlagos vagyok, és szexeltem olyan nővel is aki 1 éve nem feküdt le férfivel, pedig mindig akadt volna neki szexre "udvarlója". És tudod ilyenkor még jobb érzés is az, hogy egy olyan nőt kaptál meg aki válogathatott volna, mégis téged választott. Mert az nem dicsőség, hogy egy olyan nőt fölszedsz szexre, aki minden hétvégén mással van, és éppen neked is jutott abból a nőből egy hétvége.

2015. okt. 6. 22:38
 26/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom, te hogy csinálod...biztos varázserőd van :D
2015. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Én szeretnék!

F/60

2015. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Őszinteség, és normálisság. :)

Sok férfi ebben a 2 dologban nem felel meg a nőknek.

Az első csoport aki, 2 mondat után megkérdezi a nőtől, hogy "leszopnál". Na ezekkel nem beszélgetnek a nők tovább.

A második csoport meg aki napokig képes köntörfalazni a nőnek, mintha komoly szándékkal udvarolna, pedig szexet akar. És általában ezt 1-2 nap múlva kiszúrják a nők, és a nem őszinte férfivel se biztos, hogy sokáig beszélgetnek tovább.

Én normálisan elbeszélgetek a nővel fél órát, 1 órát, utána őszintén meg szoktam mondani, hogy nem feleséget keresek, hanem szexet. És a legtöbb nő vevő erre, hogy normálisan indul a beszélgetés, de nem is terelem a témát napokig. :) Néha én is meglepődök, hogy olyan nő is belemegy a szexről beszélgetésb, akiről aztán én magam se gondolnám, hogy bele fog menni. :D

2015. okt. 6. 22:49
 29/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem eddig nem voltak ilyen tapasztalataim, pedig általában én is igyekszem normális lenni és a témát is úgy tálalni :)
2015. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Nekem sem. Közel sem.

Itt a többség aki nőnek adja ki magát igazából meleg fiú...

2015. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!