Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan áll a netes ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan áll a netes ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Ki szokott neten ismerkedni?

És mire, komoly kapcsolat, barátság, esetleg szex?

Aki szexre ismerkedik ő hol, hogyan szokott ismerkedni?

Aki szeretne válaszolni erre a pár kérdésre az válaszoljon nemet, kort megjelölve, ha lehetséges.



2015. okt. 6. 19:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
En mar szexeltem innen par pasival:D van egy ket normalis is fent. De teny h a tobbseg eleg alja szint(bocsanat mindenkitol de sajat velemeny)
2015. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
#11: készülj fel a privátáradatra:D
2015. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Én lelkesen próbálkozom netes ismerkedéssel, de katasztrófa. A cél nálam elsősorban valamilyen kapcsolat kialakítása lenne. Komolytól a szexig, csak kéne már egy nő... De max barátkozós beszélgetésig jutottam. Személyes találkozóig sosem...


29/F

2015. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

a 13-as válaszoló vagyok, most olvastam csak a 11-es hozzászólást, engem is felkavart bevallom, de nem küldök privátot, gondolom már megtették többen.


A legnagyobb problémám, hogy fogalmam sincs mit csinálok rosszul. Mások sorra jönnek a sikertörténetekkel, nálam szinte semmi, néhány beszélgetést leszámítva...

2015. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

13-as akkor valamit rosszul csinálsz. :)

Én ha csak ezt az évet számolom, vagy 20-25 lánnyal találkoztam élőben netről, és 9-el el is jutottunk szexig. :)

2015. okt. 6. 21:05
 16/36 anonim ***** válasza:

a 13-as válaszoló vagyok, most olvastam csak a 11-es hozzászólást, engem is felkavart bevallom, de nem küldök privátot, gondolom már megtették többen.


A legnagyobb problémám, hogy fogalmam sincs mit csinálok rosszul. Mások sorra jönnek a sikertörténetekkel, nálam szinte semmi, néhány beszélgetést leszámítva...

2015. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Uhhh, még mindig a 13-as vagyok. 9-el eljutottál a szexig ?! Valamit orbitálisan rosszul csinálok...
2015. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Ha gondolod irj es elmondom a velemenyem ill probalhatok segiteni h mit csinalj maskepp(ha csunya vagy nem en tudok segiteni:/)

#11

2015. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Én sokáig aktívan ismerkedtem a neten, aztán asok sikertelenség után feladtam. Másnap itt rámírt egy nagyon kedves és gyönyörű lány, akivel össze is jöttünk és azóta is együtt vagyunk. Ez 3 hónapja volt.
2015. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Egy két apróság összejött, több nem :) És általában nem is szokott, valahol már le is tettem róla...

Innen meg végképp semmi :D Pár napig beszélgetés, aztán a partner megszűnt létezni vagy csak eltűnt :D

2015. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!