Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan áll a netes ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan áll a netes ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Ki szokott neten ismerkedni?

És mire, komoly kapcsolat, barátság, esetleg szex?

Aki szexre ismerkedik ő hol, hogyan szokott ismerkedni?

Aki szeretne válaszolni erre a pár kérdésre az válaszoljon nemet, kort megjelölve, ha lehetséges.



2015. okt. 6. 19:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Igen, itt az is benne van a pakliban...
2015. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

2 barátnőm is neten ismertem meg, de nem itt, hanem játékban. Társkeresők és gyk eddig csak "majdnem jöttek be".

Komoly kapcsolat érdekel, esetleg barátság. Szexet idegenekkel nem vállalok, szexchat jöhet.

Gyk-ról eddig talán 2 lány barátot szereztem + valakit, akivel szexchateltünk egy időben.

24/F

2015. okt. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nekunk chat.hu oldalon sikerult egymasra talalni. Lassan 7 éve tart a boldogság. :) Máshogy sose találkoztunk volna mert több, mint 200km tavolsag volt.
2015. okt. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
en szeretek ismerkedni akar neten vagy eloben. ide nem azert jottem. a hosszu evekig tarto kapcsolatomat akartam menteni es segitseget kertem. szexet sosem kerestem baratokat viszont talaltam aminek nagyon orulok ennek mar keteve es remelem barataim is maradnak meg joideig mert minden bajomat elmondhatom nekik. viszont ok is szamithatnak ram ha kell.
2015. okt. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nekem vegyesek a tapasztalataim a netes ismerkedéssel. Volt akivel szex lett, volt akivel csak egy jó beszélgetés, volt akivel semmi sem. Egyébként nem célirányosan a szexre mentem rá, ez csak úgy jött magától. A dolog nem lehetetlen, csak nem kell padlózni, ha éppen nem sikerül rögtön. Esetleg a korosztály lehet ami elég bibis :)
2015. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 mikeXxX ***** válasza:
Ez egy elég tág kérdés mivel mivel ahány ember annyiféle variáció ! az enyém gyorsan leírom én komolyat kerestem állítólag jóképű is vagyok kondizom is bunkónak sem tartom magam meg nem is tartanak de komoly lányt párkeresőn nem találtam ezért töröltem is magam 4 hónap után ! 36 f kinézetre 26 f ha ez is érdekes !
2015. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!