Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti lenézitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti lenézitek azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 18:22
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

Megtudd miért, hogy aztán utána jó nagyot csalódj benne, és inkább válaszd a másik srácot.


Ez így van... ezért nem fogja senki az orrotokra kötni, hogy volt már prostinál. Legalábbis a nem öngyilkosjelölt férfiak.

2015. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
#9 jól megmagyaráztad. A hatás ugyan az a 'gyógyszernél' ezért hívják narkó ígyis-úgyis, a prostizás meg prostizás ígyis-úgyis. Am énis szoktam ürités céljából de csak szopatni. Szerintem ez olyan mint amikor egy büfében kajálsz, nem az igazi,drága is, am is a hàzi kosztot szereted.. dehát az éhség nagy úr
2015. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
80%

#11

Mondjuk ez attól is függ, milyen attitűddel éled az életedet. HA az én végletekig elfogadó szemléletemet vesszük alapul, akkor pont nem csalódom, mert ha megtudom az okát/motivációját, akkor el tudom fogadni. De amúgy volt már olyan párom, aki járt prostinál. Elmondta, miért, én megértettem, lapoztunk tovább, end of story.

Persze lehet hisztizni is össze-vissza, csak az nekem fárasztó. :D

2015. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Jah csak mi biztonsági-statisztikai alapon gondolkozunk. Ugyanis Te nőként az 1% alatti kisebbségbe tartozol :)


99% csalódik, kiszeret, hisztizik, kidob, elpletykál, kiröhög ésatöbbi.


Ahhoz tudnám hasonlítani, minthogy én személy szerint, hogyha összejövök egy kedves, aranyos szerény lánnyal, akkor baromira nem akarom tudni kikkel kefélt előttem.


Tegyük fel, hogy megrépázta egy szudáni import-bölcsészhallgató srác, 23 centis metróalagútfúró szörnyfa.szzal, akkor azt hiszem csalódnék egy kicsit benne. Egy világ omlana össze, és már nem tudnék rá úgy tekinteni mint egy hamvas fehérbőrű cuki lányra.


Ha ránézek, egyből Umbgba Mustafa jut eszembe, ahogy a fülébe mormol valami dél-szudáni rítus szövegét, miközben hátulról berombolja a vény nélkül kapható kormos kályhacső méretű f...al...

2015. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
(Inkább ne is tudjak róla... ennyi)
2015. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
ha van olyan hülye aki elmondja, hogy járt prostihoz az meg is érdemli, hogy kidobják :D. ilyen esetben a nők nem az igazat akarják hallani hanem a számukra megfelelő választ! csajod megkérdezi, hogy szerinted is nagy a fenekem? a válasz akkor is nem ha valóban nagy! :)
2015. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
16%
Nekem nem kellene olyan féreg, aki ezekbe a fertőkbe mártogatja a botját!
2015. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
88%
Ezek nem fertők, a "férgek" pedig sokszor a "kedves" nők miatt veszik igénybe ezeket a szolgáltatásokat. Nem kéne kapásból elutasítani az átlagos vagy az alatti férfiakat, és egyre kevesebb "féreg" járna ezekhez a hölgyekhez. Mellesleg megjegyzem,hogy sok prosti jár orvosi vizsgálatokra, szűrésre, soknak papírja is van róla, arra viszont nem mernék megesküdni,hogy egy diszkós tiniribi nem hordoz valami fertőzést, wc-ben, bokorban szopni, koszos kézzel f..t fogni... Ennyit erről. Ja igen és sok prostival normálisan ellehet beszélgetni bármiről, nem úgy, mint a flegma szórakozó helyes csajokkal. Akarsz még valamit tudni a prostikról? Kérdezz bátran! :D
2015. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
75%

#14

"Egy világ omlana össze, és már nem tudnék rá úgy tekinteni mint egy hamvas fehérbőrű cuki lányra."


Értem. Tehát ugyanazt a sekélyességet kéred számon a nőkön, amivel te élsz. Ez de szép.

2015. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

Nem kérem, épp ezaz! Én úgy vagyok vele, hogy ne tudjak róla. Nem érdekel a múlt, a jelen érdekel és hogy együtt vagyok vele, szeretem. Nem a múltja sötét foltjain akarok problémázni.


Arról nem tehetek, hogy elvesztené szememben az "ártatlanságát", ha tudom megrépázta pár feka. Ráadásul még rossz érzésem is lenne, hogy mit fog szólni a fütyimhez a négerlőcs után. Ilyen szempontból megértem a nőket, akik "elvesztik" a vonzalmat aziránt a srác iránt, akit a meséből nemeslelkű lovagnak hittek.


A lényeg, hogy nem kell tudni ezekről a dolgokról senkinek sem. Ott az aranyköpés. Nem az igazság a lényeg, hanem amit a másik hallani akar :P Apró kis hazugságok. Naés? Ezek miatt működnek a kapcsolatok basszus... Különben vérig bántanánk egymást a fene nagy őszinteséggel.

2015. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!