Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti lenézitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti lenézitek azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 18:22
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Várjál! Te most arról írsz, hogy ha mellőlem elmegy a barátom/férjem a széplányokhoz, akkor van okom féltékenykedni. Ezt én nem is vitatom, ha ez így történik, akkor ott nyilván nagy baj van. A vita viszont abból indult, hogy ha megtudom, hogy ELÖTTEM volt prostinál, akkor az a pasi nekem kell. Ezzel párhuzamba állítva, hogy ha előtted volt fekete pasival, stb.

Erre feleltem, hogy nekem semmi okom nincs féltékenynek lenni arra, akivel előttem volt (hacsak nem sóhajtozik nekem az ágyban egyfolytában arról, hogy bezzeg a Gizivel milyen jó volt), de még csak közöm sincs hozzá, hogy mi volt előttem. A megismerkedésünknél húzok egy vonalat, és az számít, ami azóta történt.

A férjem egyébként volt prostinál katona korában (fiatalabb felhasználóknak majd egyszer elmesélem, hogy az mi), elmondta, ezt-azt kérdeztem róla, aztán soha többé nem került szóba. Pont úgy nem érdekel, mint az, hogy 12 évesen a szomszéd lánnyal a bokorban megnézték egymás pisilőjét. Mert ezt is elmesélte :)

2015. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
*, akkor az a pasi nekem NEM kell
2015. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Ez inkább pszichológia szerintem.


Engem aggaszt, hogy Umbgbának sokkal nagyobb a dákója, és 3 sec alatt kielégíti a lányt, ezáltal tudat alatt viszolygok a gondolattól, hogy lefeküdt vele a barátnőm. Pedig lehet nem kéne - ez csak egy férfi hülyeség.


Ugyanakkor sok nő tudatalatt 'lehet' megijed attól a ténytől, hogy a 21. században csak fellapoznak a férfiak egy 6-700 lányból álló prospektust, akiből kiválaszt egy neki tetsző modell alkatút, aki úgy tud szexelni, olyan és olyan teste van, hogy való életben soha nem lehetne ilyen nője kb. Ráadásul olyan dolgokat is megcsinál, amit egy átlag barátnő soha. (Nekem sem igényem, csak sorolom: anál, mélytorkos, arcraélvezés, mittomén milyen fétisek...) Ezért amolyan tudatalatti féltékenység és megfelelési kényszer alakul ki a nőben emiatt.


Bár az igazság az - ezzel cáfolva magamat - hogy a nők többsége még mindig azt hiszi, hogy a prostik kamionos ököl által kivert fogú útszéli roma lányok... fogalmuk sincs, hogy a 21. századi prosti egy luxus dáma, modell alkattal, maximális kedvességgel, higiéniával, diszkrécióval. Pont mint egy 10-15 ezres drága fodrász szolgáltató.

2015. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"Ugyanis aki olyan stílust képvisel, hogy TÉNYLEG élvezetből hallgatja a Kiss Grofót - és itt most Kiss Grófó mint szimbólum értem... azzal nem lehet kvantumfizikáról, robbanómotorokról, génsebészetről beszélni..."


Ez így a kirekesztés maga. Tudod, miért? Mert ki vagy te, hogy eldöntöd, én értékes vagyok-e attól, milyen zene szórakoztat? Ezek a dolgok NEM érnek össze, csak akkor, ha olyan kultúrkörből választasz magadnak párt. Igen, valószínűleg egy olyan lánnyal, aki 16 éves korára elhált, és nem fejezte be az általános iskolát nem fogsz kvantumfizikáról beszélgetni. De neki a körülményei is olyanok, ő kérdezés nélkül fog az ura után menni mondjuk zenei ízlésben, és hallgatja Nótár Mary legújabb nótáját mint valami himnuszt - holott azt se tudja, miről szólnak a számok. (Csak egy példa nagyon zárójelben: én tanár vagyok, nagyon sok kistestvért tanítok egy néhányszázas kis faluban, és hallgattunk LL Juniort, mert imádják. Mondom, jó, hallgassunk, és kiderült, hogy k***ajó szövege van, a zenéje is király volt, hazamentem, letöltöttem, szóval tetszett. :D Kérdeztem a srácokat, hogy értik-e a nóta lényegét, vágják-e a szöveget. Fogalmuk nem volt arról, miről énekel benne a gyerek, csak jól lehet rá mulatni. Ezzel azt akarom mondani, hogy szórakozni sokféleképpen lehet. Persze rá lehet mondani, hogy aki LL Juniort hallgat, azzal neked nincs közös témád, de lássuk be, egy napja írogatunk egymásnak, és láthatóan sok közös témánk van. :D)

Szóval te kirekesztesz engem a zenei ízlésem miatt, miközben nagyon is sok dologról tudnál velem beszélgetni. Rettentő hibás gondolatmenet.


És még egy gondolat ehhez az irigységhez: nekem van összehasonlítási alapom ugye a méreteket tekintve, és elhiheted nekem, hogy a cigány szeretőm nem a méretétől volt a legjobb életemben, hanem mástól. De ettől függetlenül az átlagos méretű szeretőmmel is tudtam élvezkedni órákon keresztül, mert ő más miatt volt jó. Totálisan felesleges irigykedni emiatt. Mert csak a felszínes embereknek számít ez, és lesz etalon egy 22-23 centis f***z. Mint ahogy csak a leghülyébb nők gondolják, hogy egy prostituált sokkal jobb nő náluk, és egy férfi mondjuk egy élet leéléséhez azt tekinti mércének, hogy CNC-vágóval alakították-e ki a nő fenekét. Hátwaze, keresek magamnak olyat, akinek nem szopógép kell, hanem értő/szerető társ. (Mondjuk én pont az vagyok, de az részletkérdés. :D) Érted.

2015. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Ezek csak sarkított példák, hogy általában hogyan gondolkoznak az emberek. Igen néha én is. Kierekesztô vagyok, és nem is akarok ezen változtatni, mert ha magamra erôltetném ezt a túlliberális elfogadást, az nem én lennék.


Egyébként a cigányoknál kirekesztôbb és rasszistább embereket nem nagyon ismerek.

2015. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Na látod. Nincs baj a kirekesztéssel, csak felesleges letagadni. :) Amúgy meg abban szerintem semmi ultraliberális nincs, hogy embernek nézek mindenféle nációt nemre, korra, vallási hovatartozásra való tekintet nélkül.
2015. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Aki kíváncsiságból megy el az túlmisztifikálja a prostikat. Egy tapasztaltabb nő is tud annyit, már ha ügyesen keres valakit. Nem egy béna nő próbálkozik prostiként a pénz miatt, de a szex kultúrája igen gyér...
2015. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!